Здоров'я

У Кіровоградській області на базі “швидкої” планують створити кисневу станцію

. 2860

На створення спеціалізованої кисневої станції на базі обласної станції “швидкої” потрібні 2,5 млн грн.

kysen

Про це стало відомо сьогодні, 21 вересня, під час апаратної наради в облдержадміністрації.

Йдеться про можливість забезпечення медичним киснем всіх 88 бригад “швидкої”, які нині працюють в області.

– Є необхідність створення на базі станції швидкої допомоги кисневої станції. Попередня вартість такої установки 2,5 млн грн, – каже директор департаменту охорони здоров’я ОДА Олег Рибальченко. – Таким чином ми вирішимо раз і назавжди питання забезпечення всіх “швидких” киснем в достатній кількості з можливістю поновлення цього запасу. Крім того, інші заклади, які використовують ще не поточний кисень, а кисневі балони також зможуть користуватися нею для заправки балонів на місці.

Про виділення таких коштів звернулися до обласної ради.

За словами голови обласної ради Олександра Чорноіваненка, це треба запланувати на 2021 рік. Натомість голова ОДА Андрій Назаренко запропонував вивчити це питання у розрізі ймовірної другої хвилі коронавірусу.

За словами пана Рибальченка, заправлення балонів медичним киснем відбувається за межами області в ліцензованих компаній. Тому наявність такої кисневої установки, яка зможе виробляти медичний кисень та заправляти кисневі балони в регіоні дозволить зекономити не тільки час, а й гроші. Подібні кисневі станції, за словами Олега Рибальченка, є в інших областях.

Нагадаємо, Кіровоградська область наразі забезпечена мобільними кисневими концентраторами на 80%.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама