Здоров'я

Частину приміщення онкоцентру приватизує томоцентр

. 4329

 

Частину приміщень, що належать обласному клінічному онкологічному центру, зможе приватизувати Тomoclinic (ТОВ "Український центр томотерапії"). Зараз вони ці приміщення орендують.

 

tom2

Таке рішення сьогодні, 25 вересня, з другої спроби прийняла Кіровоградська обласна рада.

Представник ТОВ "Український центр томотерапії" заявив, що отримавши приміщення у власність вони зможуть залучити нових міжнародних інвесторів і таким чином розвивати у місті медичний туризм.

Підтримав рішення і очільник онкоцентру Костянтин Яриніч.

За його словами в медзакладі відсутнє обладнання, яке необхідне для заключення договору з Національною службою здоров’я за пакетом «Діагностика і променева терапія». Якщо ж центр не отримає фінансування на цей пакет, то у наступному році втратить 35 мільйонів гривень держфінансування і доведеться скоротити 50% працівників закладу.

Співпраця ж Tomoclinic дозволить вирішити це питання, оскільки онкоцентр найме фірму як підрядника.

З першого разу після довгих обговорень передавати приміщення приватній фірмі відмовились. Але згодом голова депутатської комісії з питань охорони здоров’я попросила поставити питання на повторне голосування.

«Якщо питання проголосують, то ми будемо безкоштовно надавати променеву терапію. Якщо ж питання не проголосоване – ми повністю наступного року втрачаємо радіолікування», - каже Яриніч.

З другої спроби рішення підтримали.

Нагадаємо, облрада відмовилась передати в оренду приватному інвестору Кіровоградський обласний центр переливання крові.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама