Здоров'я

«Дарниця» випустила новий препарат Альфахолін для нервової системи

. 2984

У липні цього року на полицях аптечних мереж України з’явився препарат Альфахолін виробництва компанії «Дарниця».

liku copy

Альфахолін належить до групи центральних холіноміметиків з переважаючим впливом на центральну нервову систему. Він допомагає покращити пам'ять та пізнавальні можливості, нормалізувати емоційний стан та скоригувати поведінку людей з патологією головного мозку. Це відбувається у тому числі завдяки покращенню центрального кровообігу та обмінних процесів у мозку, активації його структури ретикулярної формації.

Препарат також є ефективним засобом для відновлення свідомості при ушкодженнях головного мозку та призначається пацієнтам з тяжкими черепно-мозковими травмами у гострий період. Серед показань Альфахоліну також є погіршення розумової діяльності та псевдомеланхолія у літніх людей. Даний стан у пацієнтів проявляється у вигляді погіршення пам’яті, концентрації та настрою, зниження мотивації та концентрації, а також дратівливості та байдужості до життя.

Альфахолін відпускається виключно за рецептом лікаря та застосовується у визначених ним дозах. Серед протипоказань до препарату є підвищена чутливість до його компонентів, психотичний синдром, а також період вагітності та лактації.

Фармацевтична компанія «Дарниця» Гліба Загорія випускає цей лікарський засіб у вигляді розчину для ін’єкцій по 4 мл в ампулі. Кожна ампула містить 1000 мг альфосцерат холіну, активної діючої речовини препарату.

Портфоліо «Дарниці» нараховує 280 найменувань готових лікарських засобів, кількість яких постійно зростає. За останні 5 років компанія випустила понад 40 препаратів і щорічно направляє 10% валового доходу на створення нових продуктів. Наразі у процесі розробки на підприємстві перебуває 62 лікарських засоби, які «Дарниця» планує зареєструвати до 2023 року.

Цьогоріч окрім Альфахоліну компанією було виведено на ринок низку препаратів різноманітного призначення. Серед них Періндопрес А – антигіпертензивний лікарський засіб, що випускається у формі пігулок у двох дозуваннях. Препарат допомагає ефективно знизити артеріальній тиск, запобігаючи серцево-судинним ускладненням у пацієнтів.

А у січні цього року компанією «Дарниця» також було випущено новий пребіотик у вигляді сиропу – Лактунорм, що є дієвою профілактикою закрепів у дітей та дорослих. Для пацієнтів, що хворіють на подагру, вчені компанії розробили препарат Ефстат, котрий забезпечує їх потребу у постійній урат-знижувальній терапії.  

 Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама