Здоров'я

На Кіровоградщині п'ять закладів освіти перебувають на карантині (ОНОВЛЕНО)

. 3577

З початку нового навчального року в області на самоізоляції через випадки коронавірусу побували вже 25 закладів освіти. З них на карантині наразі залишаються 5.

 

coronavirus dity

Про це повідомила головна санітарна лікарка області Надія Оперчук сьогодні, 5 жовтня, під час апаратної наради в Кіровоградській облдержадміністрації.

Йдеться про: гірничу гімназію (77 учнів, 3 класи на дистанційному навчанні до 9 жовтня) та колегіум (121 учень і 6 педагогів на дистанційному навчанні до 17 жовтня) у Кропивницькому; завалівську гімназію у Гайворонському районі (23 учні, 1 клас на дистанційному навчанні до 14 жовтня) та школу в Малій Висці (3 педагоги та 50 учнів на дистанційному навчанні до 16 жовтня).

Тобто на дистанційному навчанні, за інформацією заступниці начальника управління освіти, науки, молоді та спорту Лідії Шатної, в області наразі на дистанційному навчанні – 9 педпрацівників та 301 учень.

За словами Надії Оперчук, були зареєстровані випадки коронавірусу у 6 учнів та 26 працівників закладів освіти Кіровоградщини. Загалом з 1 вересня на карантині побували через випадки коронавірусу 3319 учнів та 367 вчителів.

Нагадаємо, у Малій Висці через COVID-19 перевели на дистанційне навчання 80 учнів.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама