Здоров'я

МОЗ закупить понад мільйон доз вакцин проти грипу для щеплення громадян з груп ризику

. 2112

Міністерство охорони здоров’я за бюджетні кошти закупить 1,41 млн доз вакцин проти грипу для щеплення осіб, які належать до груп ризику. Йдеться про медиків, освітян, поліцейських та прикордонників.

vaczynazia

Про це повідомляють на сайті міністерства.

«Настає сезон грипу. В умовах пандемії COVID-19, аби уникнути можливого поєднання цих двох хвороб у пацієнтів, ми постійно наголошуємо на важливості вакцинації від грипу. Особливо важливо це для людей з груп ризику інфікування. Відтак, за бюджетні кошти передбачено закупівлю 1,41 млн доз вакцин проти грипу для щеплення медичних працівників, освітян, працівників поліції та прикордонної служби. Наразі відомо, які штами грипу циркулюватимуть у нашій півкулі, і відповідні вакцини вже розроблено та зареєстровано», – каже заступник міністра охорони здоров'я – головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Усі наявні вакцини від грипу пройшли прекваліфікацію ВООЗ та підтвердили свою безпечність. Країни походження вакцин – Франція, Нідерланди та Південна Корея.

Нагадаємо, ВООЗ визначила, що в 2020-2021 на території України циркулюватимуть такі штами грипу як A(H1N1)pdm09, A(H3N2) та B/Victoria.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама