Здоров'я

Українцям роз'яснили про скасування планових операцій і госпіталізацій

. 2340

У зв'язку з тим, що Україна переходить на другий етап реагування на поширення коронавірусної хвороби. В закладах охорони здоров’я продовжують збільшувати кількість ліжок для госпіталізації пацієнтів з COVID-19. Тому з понеділка, 9 листопада, мовилося про заборону планових операцій і госпіталізацій до лікарень.

likuvannya

Про це і заявив у понеділок заступник міністра охорони здоров'я і головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко. Натомість сьогодні, 10 листопада, під час брифінгу міністр охорони здоров’я України Максим Степанов надав деякі роз’яснення про скасування планових операцій під час посилення карантинних заходів.

– У нас зупинені певні операції й планові госпіталізації. Але це не стосується планових госпіталізацій і планових оперативних втручань, відтермінування яких загрожує життю, – зазначив міністр Степанов.

За його словами, йдеться і про онкозахворювання, і пологи тощо.

Наприклад, Кіровоградський обласний клінічний онкологічний центр того ж дня, 9 листопада, розмістив інформацію, що продовжує приймати пацієнтів. Госпіталізація у стаціонар відбувається при наявності ПЛР- або ІФА-тестів на коронавірус. Якщо виникли питання, то можна звертатися за телефоном довідкового бюро центру: 067-610-27-05.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама