Здоров'я

Дев’ять медзакладів Кіровоградщини посилять роботу у протидії епідемії ВІЛ

. 2342

Благодійна організація «100 відсотків життя. Кропивницький» та дев’ять партнерських медичних закладів посилюють свою діяльність у протидії ВІЛ-інфекції в рамках проєкту USAID HealthLink «Прискорення сталої відповіді епідемії ВІЛ/СНІД на Кіровоградщині».

126214481 423780365292404 2816871946497667469 n

Про це повідомляють у благодійній організації.

Тестування на ВІЛ-інфекцію безкоштовно, конфіденційно і безпечно можна буде пройти в таких медзакладах: Долинська, Світловодська, Добровеличківська, Новоукраїнська, Кропивницька центральні районні лікарні, ФОП Сергєєв (м. Світловодськ), Центральна міська лікарня міської ради м. Кропивницького, Обласний клінічний онкологічний центр Кіровоградської обласної ради, Кіровоградський обласний фтизіопульмонологічний медичний центр Кіровоградської обласної ради.

– Наша організація четвертий рік поспіль реалізує проєкт HealthLink. Цього проєктного року ми активно впроваджуємо свою діяльність у протидії епідемії ВІЛ у місті Кропивницькому, а також в п’яти районах. Ми у спільному тандемі з медичними координаторами працюватимемо над максимальним виявленням людей, які живуть з ВІЛ. Ми закликаємо бути уважнішими до свого здоров’я та проходити тестування. У разі виявлення ВІЛ-позитивного результату допомогу надаватимуть наші соціальні працівники, які мотивуватимуть клієнтів до отримання АРТ-терапії, яка безкоштовна та є гарантією безпечного життя з ВІЛ. Також протягом року ми будемо забезпечувати медичні заклади у якості благодійної допомоги тестами для діагностики ВІЛ, – розповідає координаторка проєкту на Кіровоградщині Катерина Тимошенко.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама