Здоров'я

У Світловодську робитимуть ІФА-тести на коронавірус

 Автор: Ірина Маслюкова. 2473

З 1 грудня в Світловодській центральній районній лікарні будуть проводити тестування методом імуноферментного аналізу (ІФА) на COVID-19.

 

covid copy copy

Як повідомили на сайті міської ради, лікарня придбала обладнання американського виробництва за 276 тисяч гривень.

До цього часу жителям нашого міста та району для отримання результату дослідження ІФА на коронавірус доводиться звертатися у Кременчук або проходити обстеження в приватних лабораторіях, де вартість одного обстеження складає 400-600 гривень, у державних — більше ста гривень, – йдеться в повідомленні міськради.

Лабораторні дослідження методом ІФА спочатку проводитимуться для діагностики коронавірусної інфекції, а надалі будуть діагностувати й інші захворювання — ТОРЧ-інфекції, гепатити, сифіліс, гормони, онкомаркери, кардіомаркери та інше.

Аналізи приймають за направленням сімейного лікаря або лікаря-інфекціоніста в маніпуляційному кабінеті №47, 3 поверх поліклініки КНП «Світловодська ЦРЛ» СМР (вул. Павлова,16) за графіком: понеділок – четвер з 9.30 до 10.30. Результат аналізу можна отримати на наступний день. Вартість обстеження становить 120 гривень IgM та 120 грн IgG. Довідки за телефоном (05236)72744.

Нагадаємо, у Новгородківській та Олександрійській лікарнях робитимуть ІФА-тести на коронавірус

 

Поширюйте

Коментуйте