Здоров'я

Знам’янка: будівництво приймального відділення міської лікарні перенесли на 2021 рік

 Автор: Валерія Жовтун. 1977

Із будівництва семи запланованих на 2020 рік приймальних відділень на Кіровоградщині, по шести тривають роботи, а у Знам'янці будівництво перенесли на наступний рік.

likarnja

Як повідомляють у  Кіровоградській облдержадміністрації,  максимальний обсяг робіт планують виконати до кінця року у Кіровоградській обласній лікарні, Світловодській, Гайворонській і Добровеличківській центральних райлікарнях, лікарні швидкої медичної допомоги Кропивницького та Олександрійській центральної міськлікарні. Натомість будівництво приймального відділення у Знам’янській міській лікарні заплановане на наступний рік.

Нагадаємо, на початку року анонсувалася в області будівництво семи приймальних відділень в лікарнях області. По всій країні йшлося про 210 капітально відремонтованих або збудованих приймальних відділень. Однак нещодавно президент Володимир Зеленський розповів, що через епідемію будівництво приймальних відділень розпочалося із запізненням. Нині відомо, що готова половина таких відділень, а друга половина відділень вже має завершену проєктну документацію.

 

Поширюйте

Коментуйте