Здоров'я

Ще три лікарні на Кіровоградщині розпочали приймати хворих на COVID-19

. 2897

Обласний клінічний госпіталь ветеранів війни, Кропивницька ЦРЛ і Знам’янська міська лікарня розпочали прийом хворих на коронавірус. 

likuvanjahvorohocovid

Про це повідомили в облдержадміністрації.

За словами директора департаменту охорони здоров’я Олега Рибальченка, наразі ці три лікарні чекають на контактування з Національною службою здоров’я України.

«Медичні заклади вже подали пакет документів до НСЗУ та чекають на перевірку та погодження. Вони заявили про готовність стати госпітальними базами. У них уже є перші хворі», – каже посадовець.

Олег Рибальченко додав, що не залежно від моменту підписання контракту, заклади охорони здоров’я отримають пакет послуг із початку грудня.

Загалом наразі хворих на COVID-19 лікують у Кіровоградській обласній лікарні, Центральній міській лікарні Кропивницького, обласному клінічному госпіталі ветеранів війни, Олександрійській міській лікарні, Знам’янській міській лікарні ім. Лисенка, Добровеличківській ЦРЛ та Маловисківській ЦРЛ.

Нагадаємо, в області, за розрахунками Кабміну, при зростанні захворюваності планується залучити близько 1900 ліжок у 17 медзакладах області. Це лікарні першої і другої хвиль, а також резервні.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама