Здоров'я

В Україні хочуть повернутися до адаптивного карантину: Кіровоградщина може бути в зеленій зоні

 Автор: Валерія Жовтун. 2628

Кіровоградська область має шанс потрапили в зелену зону, якщо в Україні повернуться до адаптивного карантину. 

covid copy

Про плани повернення країни до адаптивного карантину в регіонах повідомив сьогодні, 25 січня, під час онлайн-брифінгу міністр охорони здоров’я Максим Степанов. 

– Протягом тижня ми проаналізуємо ситуацію, зокрема, в розрізі регіонів, яка епідеміологічна ситуація, – каже очільник МОЗу. – І ,згідно з нашою стратегією, ми хочемо повернутися до адаптивного карантину. Коли в залежності від епідситуації в конкретному регіоні ми можемо повернутися до цих речей. Але для того, щоб повернутися, щоб це було ефективно, нам треба проаналізувати, як відрізняється ситуація в одному регіоні до іншого. 

Нагадаємо, торік навесні вперше в країні ввели адаптивний карантин по регіонах, в залежності від того, яка ситуація в тій чи іншій області були зелена, жовта, помаранчева, червона зона. Де зелена зона – з мінімальними карантинними обмеженнями. При цьому Кіровоградщина була саме в “зеленій” зоні. Регіон потрапляє в ту чи іншу зону за відповідними показниками: кількість нових випадків, зростання захворюваності на коронавірус, завантаженість ліжок хворими та  кількість тестувань. Наразі ж в області ситуація така, що кількість нових хворих за добу менша, ніж тих, хто одужав, а завантаженість ліжок не перевищує 21%. 

Зауважимо, що від сьогодні, 25 січня, до 28 лютого по всій країні діє карантин “помаранчевого” рівня.

 

Поширюйте

Коментуйте