Здоров'я

У Кропивницькому запрацювала соляна кімната: як туди потрапити?

 Автор: Валерія Жовтун. 13628

У поліклінічному відділенні №1, що по вулиці Габдрахманова 5, відкрили соляну кімнату.  

1612179707 solyana kmnata gorizont

Як повідомляє управління охорони здоров’я міськради, медзаклад готовий до прийому пацієнтів.

Для чого потрібна соляна кімната?

Основне призначення соляної кімнати – лікування та профілактика захворювань дихальних шляхів, алергій, шкірних захворювань та психоемоційних розладів. 

Галотерапевтичне лікування є комплексним видом лікування. Галокамера (соляна кімната) – це гіпоалергенне середовище з іонізованими частинами солі відповідної концентрації й дисперсності, стабільною вологістю та температурою. 

Важливим терапевтичним ефектом є практично повна відсутність у повітрі алергенів, у тому числі й мікробного походження, а також низька мікробна забрудненість.

Лікування у галокамері складається з 10-20 щоденних процедур тривалістю від 15 до 60 хвилин. 

Хто і як може відвідати соляну кімнату?

1. Якщо Ваш лікар (наприклад лікар денного стаціонару, або лікар-невропатолог) вважає необхідним проведення галотерапевтичного лікування залежно від встановленого діагнозу, Вам дадуть електронне направлення на проведення курсу лікування в рамках програми медичних гарантій. Щоб потрапити на прийом до лікаря-вузького спеціаліста поліклініки повинні мати електронне направлення від сімейного лікаря. За цих умов – лікування безкоштовне.

2. Якщо бажаєте пройти курс галотерапевтичного лікування з профілактичною метою та не маєте направлення лікуючого лікаря – можете скористатися послугою платно. Вартість одного сеансу лікування складає (без ПДВ):

  • за 15 хвилин – 26 грн;
  • за 30 хвилин – 31 грн;
  • за 45 хвилин – 35 грн;
  • за 60 хвилин – 40 грн.

Для цього Вам необхідно звернутися до лікаря-фізіотерапевта Стоян Наталі Михайлівни у поліклінічне відділення №1. За умови відсутності медичних протипоказань до галотерапевтичного лікування Вам призначить курс лікування з профілактичною метою та узгодить зручний час відвідувань. Вартість консультації лікаря-фізіотерапевта  – 40 грн.

1612179757 solyana kmnata

 

Поширюйте

Коментуйте