Здоров'я

Олександрійським медикам не вдалось зекономити на закупівлі синтетичних антибіотиків

 Автор: Ірина Маслюкова. 1581

Центральна міська лікарня міста Олександрії 4-го лютого прозвітувала про підписання договору на поставку 200 контейнерів-упаковок препарату «Лінелід» – синтетичного антибіотику, що використовується для лікування важких інфекційних захворювань.

antubiotuk

За всю партію медзаклад заплатить ТОВ «Медичний центр М.Т.К.» 150,97 тисяч гривень. Відповідна інформація розміщена на сторінці закупівлі в системі ProZorro.

Закупівлю провели без використання конкурентної процедури торгів, оскільки цей препарат підпадає під дію Постанови Кабміну, що регулює процес замовлення товарів, робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію епідемії хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Що ж до замовленого препарату то його медики отримуватимуть у вигляді розчину для інфузій, в дозуванні 2 мг/мл, по 300 мл в полімерному контейнері. За умовами контракту вартість одного такого контейнера складатиме 754,84 гривні.

Варто зауважити, що ця ціна не найвища на українському ринку. Стільки ж платили за «Лінелід» Сумська клінічна лікарня №4, Клеванська лікарня імені Михайла Вервеги та Кіровоградський обласний госпіталь ветеранів війни. Однак з постачальниками можна домовитись й про більш вигідні розцінки.

Зокрема 8-го лютого Переяслав-Хмельницька центральна районна лікарня прозвітувала про підписання зі все тим же ТОВ «Медичний центр М.Т.К» договору на поставку аналогічного препарату за ціною 720 грн/уп. Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова пощастило ще більше – ціна препарату відповідно до їхнього контракту склала 580 грн/уп.

Власниками ТОВ «Медичний центр М.Т.К.» вказані кияни Володимир Мирончук і Наталія Марченко, а також латвійська компанія «SIA EMTEKO HOLDING». А от бенефіціарами фірми є Микола Гуменюк та його донька Наталія Деркач, що є ключовими особами групи компаній «ЮРіЯ-ФАРМ». За даними аналітичного порталі YouControl Міжнародна спеціалізована фармацевтична Корпорація «ЮРіЯ-ФАРМ» заснована в 1998 році і є госпітальним дистриб’ютором №1 в Україні.

Павло Лісниченко

 

Поширюйте

Коментуйте