Здоров'я

Сучасне обладнання і старовинна ліпнина: у Кропивницькому відкрили відділення легеневої терапії (ФОТО)

. 5656

 

Сьогодні, 19 лютого, у Кропивницькій центральній міській лікарні відкрили терапевтичне відділення з ліжками інтенсивної терапії для легеневої терапії.

 

li4

Нагадаємо, відкрити таке відділення вирішили минулого року, коли розпочалась пандемія ковіду.

Як повідомляє пресслужба міськради, реставрували терапевтичне відділення коштом міського бюджету. Вартість реконструкції понад 22 мільйони гривень.

li5

Відділення розраховане на 30 пацієнтів, 6 з яких можуть перебувати на інтенсивній терапії.

- Будівлю забезпечили новою системою розподілення кисню до кожного ліжка, встановили компресорну станцію з мережею медичного стислого повітря для палат інтенсивної терапії, - відзначив начальник управління капітального будівництва Сергій Білокінь.

li6

У кожній палаті є санвузли, мийки, душові піддони, нагрівачі води. А палати інтенсивної терапії обладнали системою відеоспостереження.

li7

На апаратуру для відділення з бюджету міста виділили 14,2 мільйона гривень.

-Це надзвичайно високоточна апаратура, - розповів національний експерт з медпроєктів Володимир Мітін, - Наприклад, таких систем подачі кисню в Україні лише п’ять. У вас в Кропивницькому - шоста і сьома. Тут є і дефібрілятор, пульсоксиметри, двошприцевий інфузійний насос, аспіратор вакуумний, апарати штучної вентиляції легенів, монітори.

З будівельної точки зору роботи були складні, адже проводили реконструкцію історичного приміщення.

Будівельники навіть зберегли в одній з палат, де проводив операції ще Микола Пирогов, історичну ліпнину.

li1

li2

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама