Здоров'я

У Кропивницькому з’явилося нове реабілітаційне обладнання за пів мільйона (ФОТО)

. 1568

Поліклінічне об’єднання в Кропивницькому придбало нове обладнання для лікування та реабілітації пацієнтів після перенесених захворювань та ураження нервової системи, опорно-рухового апарату.

75432

Про це повідомляє управління охорони здоров’я міськради. 

Загальна вартість обладнання – 547,5 тис. грн. Обладнання придбали коштом Національної служби здоров’я України. Обладнання буде на базі поліклінічних відділень: №1, що по вулиці Габдрахманова, 5, та № 5 по вулиці Попова, 9б, для реабілітації пацієнтів з неврологічними захворюваннями та захворюваннями опорно-рухового апарату.

1613977585 7

Це комплект механотерапевтичного обладнання для підвісної терапії (кінетотерапії) Гравітон-1, сходи для дорослих для відновлення навичок ходьби, пересувний модуль для ходьби «Крокуючий підвіс», бруси з перешкодою, тренажер педальний для відновлення рухомості ніг, тренажер маятниковий універсальний, тренажер ротаційний гомілкостоповий, тренажер ротаційний комбінований, універсальний тренажер для рук, платформа балансир, бігові доріжки, м’ячі та дрібний фізіотерапевтичний інвентар.

1613977565 15

– Новітнє обладнання направлене на відновлення та поліпшення активності рухових функцій верхніх та нижніх кінцівок, суглобів, навичок ходьби, дрібної моторики пацієнтів, – йдеться в повідомленні. 

1613977639 4

За направленням сімейного лікаря або лікаря-невропатолога чи лікаря-травматолога, медична реабілітація у відділеннях буде безоплатною.

Нагадаємо, у Кропивницькому запрацювала соляна кімната: як туди потрапити?

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама