Здоров'я

Госпіталь ветеранів війни суттєво зекономив на закупівлі медикаментів з ковідного переліку

. 1503

На одній лише закупівлі Кіровоградський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни зекономив понад 75 тис. грн.  

liku copy

Минулого тижня Обласний клінічний госпіталь ветеранів війни Кіровоградської облради прозвітував про підписання договору на поставку двох найменувань синтетичних антибіотиків. За 300,48 тисяч гривень медикам мали поставити 280 упаковок «Лінезоліду» та 450 упаковок «Моксифлоксацину». Постачальником було обрано ПП «Інфузія», що входить до бізнес-групи одного з найбільших фармдистриб’юторів країни «ЮРіЯ-Фарм». Засновником фірми є латвійська «Сіа емтеко холдинг», а от бенефіціарами Микола Гуменюк та його донька Наталія Деркач.

Обидва препарати входять до переліку товарів, робіт та послуг необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання поширенню пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території України. Відповідно закупівля цих ліків проходила без проведення конкурентних торгів, за так званою ковідною процедурою.

Підписаний кропивницькими медиками контракт виявився вельми вигідним та зекономив лікарні не одну тисячу гривень. Так за «Лінезолід» госпіталь відповідно до контракту заплатить ціну в 456 грн/уп., а за «Моксифлоксацин» – 384 грн/уп. І це при тому, що того ж дня ПП «Інфузія підписала договір на поставку аналогічних препаратів для Черкаської обласної лікарні. От тільки «Лінезолід» коштував черкащанам 570 грн/уп., а «Моксифлоксацин» – 480 грн/уп. За аналогічними черкаським цінами «Інфузія» реалізувала продукцію й Тисменицькій міській лікарні.

Таким чином на одній лише закупівлі Обласний клінічний госпіталь ветеранів війни Кіровоградської обласної ради зумів зекономити 75,12 тисяч гривень.

Очолює медзаклад депутат Кіровоградської обласної ради, представник політичної партії «Європейська солідарність» Геннадій Сябренко.

Павло Лісниченко

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама