Здоров'я

На Кіровоградщині хочуть об’єднати два протитуберкульозні заклади в єдиний медцентр 

 Автор: Валерія Жовтун. 3310

Нині в Кіровоградській області планують створити єдиний регіональний медичний центр двох протитуберкульозних лікувальних закладів.

meduk4olovik

Про це повідомляє Кіровоградська обласна рада. 

Такого рішення дійшли під час робочої наради в обласній раді. На ній обговорювали подальшу долю протитуберкульозних закладів в області. Адже Національна служба здоров’я планує фінансувати в кожному регіоні лише один протитуберкульозний заклад. Під реорганізацію підпадають заклади обласної ради – «Олександрійський протитуберкульозний диспансер», «Староосотський дитячий обласний протитуберкульозний санаторій», «Кіровоградський обласний фтизіопульмонологічний медичний центр» та «Обласний протитуберкульозний санаторій для дорослих».

І якщо заклади лікувального профілю вирішили об'єднати в один медцентр, то що робити із закладами реабілітаційного профілю, санаторіями, ще не вирішили. Тобто, що буде зі Староосотським дитячим та дорослим у Знам’янці санаторіями вирішуватимуть на нараді за участі фахівців департаменту соціального захисту.

Нагадаємо, торік Староосотський дитячий обласний протитуберкульозний санаторій залишився без фінансування через деякі нюанси медреформи. Згодом кошти знайшли на дофінансування з обласного бюджету і мали думати над подальшою реорганізацією протитуберкульозних закладів в області.  

 

Поширюйте

Коментуйте