Здоров'я

«Реанімація як музей»: Райкович прокоментував ситуацію в центральній міській лікарні

 Автор: Ірина Маслюкова. 10534

Міський голова Андрій Райкович вимагає терміново ввести в експлуатацію легеневу терапію, яку створили на базі центральної міської лікарні.

87397119 2975486802464420 5836573823247319040 n

Нагадаємо, 19 лютого, у Кропивницькій центральній міській лікарні відкрили терапевтичне відділення з ліжками інтенсивної терапії для легеневої терапії.

Під час апаратної наради очільник міста дав доручення управлінню охорони здоров’я не чекати, поки місто буде у червоній зоні, а вже зараз відкрити додаткові ліжка у відділені. 

«Якщо збудували корпус лікарні, то вона має у той же день бути введена в експлуатацію і працювати, а не чекати якоїсь бумажки, – каже міський голова. – Збудували новий корпус, укомплектували обладнанням, сто разів показували громаді, звітували, а потім закрили на замочок і на цьому крапка».

За його словами, у місті 270 хворих на пневмонію чекають лікування.

Питання у мене не до рядових лікарів і медичних сестер, а до медичного менеджменту. Я не вперше порушую це питання, тому працюйте з адміністрацією ЦРЛ і невідкладно, негайно допоможіть керівництву закладу визначитись з пріоритетами. Сьогодні до вечора мені на стіл повний список кадрів нового відділення і регламент роботи. Ми будували відділення, щоб лікувати людей, а не для того, щоб мати реанімацію на 30 ліжко-місць і тримати, як музей закриту, – додав міський голова.

Як повідомив заступник міського голови Сергй Колодяжний, сьогодні проведуть засідання комісії, щоб залучити додаткові ліжка для лікування.

 

Поширюйте

Коментуйте