Здоров'я

Британський штам коронавірусу уже в Кропивницькому: кількість випадків невідома

 Автор: Анастасія Дзюбак. 3278

 Міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час брифінгу повідомив, що у всіх областях України зафіксовані випадки британського штаму коронавірусу. Скільки саме пацієнтів з ним у якій області - не озвучують.

 

coronavirusbrytan

"Така інформація до нас не доводиться. Вона з'явилась вчора пізно ввечері, оскільки лише вчора таку інформацію отримали з Лондона.Тобто це дослідження проводиться навіть не в Україні", - сказала на брифінгу кропивницька міська позаштатна інфекціоністка Ірина Панченко.

Проте лікарі бачуть як змінився перебіг коронавірусної хвороби порівняно з минулими хвилями. До лікарні почали потрапляти все більше молодших пацієнтів з тяжким перебігом хвороби, а саме протікання хвороби більш агресивне.

"Тому, хочеться нагадати про прості способи захисту. Це маска. Правильне її носіння односачно і на роті, і на носі. Змінювати її потрібно щотри години. Миття рук теплою водою з милом впродовж 20-30 секунд. Вкористання дезінфекторів для рук, там де миття неможливо. І звичайно соціальна дистанція. Треба зменшити перебування в місцях скупчення людей. По можливості працювати дистанційно. Зараз погода дозволяє часто провітрювати приміщення. Якщо ви працюєте в офісі, часто дезінфікуйте поверхні. І контролюйте, аби не торкатися обличчя руками", - каже лікарка.

Зараз Кропивницький у помаранчевій карантинній зоні, але як швидко місто перейде у червону зону прогнозувати важко. Станом на сьогодні у оновленому легеневому відділенні Центральної міської лікарні зайняті 3 з 6 апаратів штучної вентиляції легень.

 

Поширюйте

Коментуйте