Здоров'я

За добу по 60-100 хворих: репортаж з ковідних відділень Кропивницького (ВІДЕО)

 Автор: Анастасія Дзюбак. 14539

На Фейсбук-сторінці міського голови Кропивницького Андрія Райковича опублікували відео з лікарень міста, де зараз лікують пацієнтів з  ковідом. Менш як за добу воно набрало понад тисячу поширень.

lik

У патетичному 15-хвилинному ролику і пацієнти, які до потрапляння в лікарню не вірили у вірус, і медики, які на передовій, незважаючи на спеціальність.

Андрій Орлов, судинний хірург, але зараз йому доводиться працювати з хворими на ковід пацієнтами Кіровоградської обласної лікарні. Хірург Ігор Сидоренко тепер заввідділенням №4.

Лікарня швидкої допомоги, пологовий будинок, поліклініки відряджають своїх працівників на вахтові чергування у інфекційне відділення Центральної міської лікарні, що на валах.

Ігор Шаповалов, анестезіолог із пологового будинку, каже що розуміє і пацієнтів, і колег, бо кілька місяців тому сам хворів.

«Сам лежав у такій же реанімації, під таким же апаратом. Тому, я розумію, як почуваються ці хворі і я намагаюсь їм хоч якось полегшити життя», - каже він.

«Я не пам'ятаю, щоб колись у квітні місяці було 250-300 пневмоній у лікарні, - каже Шаповалов. – Це інформація для роздумів, для тих, хто не вірить. Звідки у квітні 300 пневмоній. І це лише в цій лікарні».

Більше на відео.

 

Поширюйте

Коментуйте