Здоров'я

Світловодськ розглядають під створення госпітальної бази для пацієнтів з коронавірусом

 Автор: Валерія Жовтун. 1486

Світловодська громада очікує відповідь від Міністерства охорони здоров’я про створення госпітальної бази для лікування хворих на коронавірус у місті.

pazientcovid1

Про це стало відомо під час засідання 16 квітня міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.  

– Якщо збільшиться кількість ковідних хворих, то ми зараз стоїмо в черзі на відкриття госпітальної бази у Світловодську, – озвучили під час засідання. 

Стало відомо, що через перевантаженість ліжок в інфекційних відділеннях області, існують черги на лікування, а пацієнтів зі Світловодська відправляють до Знам’янки.

Нагадаємо, нині в області існує вісім госпітальних баз для лікування пацієнтів з коронавірусом: Кіровоградська обласна лікарня, Центральна міська лікарня в Кропивницькому, Обласний клінічний госпіталь ветеранів війни в Кропивницькому, Кропивницька (нині ніби без пацієнтів з коронавірусом), Добровеличківська, Маловисківська центральні районні лікарні, Олександрійська міська лікарня,  Знам'янська міська лікарня.

Станом на 18 квітня, за офіційними даними ОДА, заповненість ліжок у госпітальних базах наближається до 50%.

Зауважимо, що раніше Світловодську ЦРЛ розглядали як резервний медзаклад під лікування хворих з коронавірусом. 

 

Поширюйте

Коментуйте