Здоров'я

Де у Кропивницькому на вихідних працюватиме центр масової вакцинації

. 3562

12 та 13 червня у Кропивницькому працюватиме центр масової вакцинації населення від COVID-19.

vaczunazija

Як повідомили в міськраді, упродовж цих днів із 9.00 до 15.00 усі охочі можуть безкоштовно зробити антиковідне щеплення за адресою:

  • проспект Студентський, 19 (санаторій-профілакторій «Юність» Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка).

Вакцинацію проводитимуть мобільні бригади КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1 м. Кропивницького» вакциною CoronaVac виробництва Sinovac Biotech в порядку живої черги. При собі необхідно мати паспорт.

Пріоритет надаватимуть зареєстрованим в додатку «Дія», людям старше 60 років та з груп ризику.

Нагадаємо, з початку кампанії імунізації перше щеплення від коронавірусу отримали 29435 жителів Кіровоградщини, друге - 4831.

Нагадаємо, жителі Кіровоградщині, щеплені двома дозами вакцини від COVID-19, вже можуть отримати в Україні Міжнародне свідоцтво про вакцинацію. Документ про зроблені щеплення відповідає міжнародним медико-санітарним нормам.

Загалом стати в чергу на вакцинацію від коронавірусу можна у свого сімейного лікаря, через портал чи мобільний застосунок Дія, через національний контакт-центр МОЗ.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама