Здоров'я

Ринопластика — на шляху до нової зовнішності

. 1297

Скільки проблем і комплексів виникає у жінок через те, що власний ніс здається занадто великим, широким чи загалом недосконалим. І хоча зазвичай це є милою особливістю жінки, переважна більшість представниць прекрасної статі бажає мати невеликий та ідеальний ніс. І таке бажання тепер не є проблемою.

real ff6deeee 7ed1 462f b8af 9dc7aa12b6c2

Якщо ви справді впевнені, що зміна форми носа вам необхідна, можете зробити ринопластику — операцію, яка дасть змогу отримати ніс тієї форми, про яку ви мріяли. Лише оберіть хорошу клініку, наприклад «АНАКОСМО», та довірте своє обличчя професіоналам і сучасним технологіям.

Ринопластика — змінюємо природу

Віднині ніс, із яким людина народжується, завжди можна змінити. Ринопластика — це корекція набутих або вроджених вад, дефектів носа з метою поліпшити його естетичний вигляд або функціональний стан. Таке втручання є одним із найпопулярніших як у чоловіків, так і в жінок.

Але не варто до нього ставитися легковажно, адже це одне з найсерйозніших хірургічних втручань. Трапляється, коли власне ніс подобається, а ось перегородка викривлена, через що ускладняється дихання та виникає хропіння. У всіх цих випадках пацієнту показано лікування у пластичного хірурга, оскільки клінічними дослідженнями доведено, що ринопластика поліпшує якість життя. Поєднання корекції форми (ринопластика) та відновлення дихання (септопластика) називається «риносептопластика».

Є декілька видів ринопластики, які може запропонувати лікар для вирішення конкретної проблеми:

  • відкритий;
  • закритий;
  • безопераційний.

Відкритий метод ринопластики передбачає найбільшу травматизацію тканин. Розріз робиться в найвужчій частині перемички між ніздрями (колумели). Потім шкіра відділяється від носа, і хірург виконує усі необхідні маніпуляції. На шкіру накладаються косметичні шви. Така операція застосовується для корекції значних пошкоджень унаслідок травм.

Менш травматичним є закритий метод ринопластики. Надріз роблять лише всередині носової порожнини. Шов захований усередині носа, а на шкірі не буде ані розрізів, ані рубців. Для більшої точності під час закритої ринопластики часто використовують ендоскопічний апарат із відеосистемою.

Найцікавішою є безопераційна процедура — ін'єкція, спрямована на корекцію форми, обрисів носа за допомогою філерів (гіалуронової кислоти, радіесу) і ліпофілінгу (підшкірного введення власного жиру пацієнта). Ця процедура не потребує реабілітації, на відміну від операції, після неї пацієнт одразу йде додому.

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама