Здоров'я

"Дельта" вже на Кіровоградщині (ОНОВЛЕНО)

 Автор: Валерія Жовтун. 7828

В області зареєстрували 18 випадків штаму коронавірусу "Дельта".

coronavirus copy copy copy

Про це на своєму телеграм-каналі повідомила голова Кіровоградської облдержадміністрації Марія Чорна

"Де інфікувались люди, стане відомо за результатами епідеміологічного розслідування. Це важливо, але вірус уже серед нас і потрібно на це свідомо реагувати.

Звертаюсь до всіх: ми опинились у ситуації, де жартам і сумнівам уже не місце. "Дельта" поширюється стрімко і агресивно. Тож будьте обережними, дотримуйтесь протиепідемічних норм і вакцинуйтесь. Тільки так можна уберегти себе від складного перебігу хвороби й не потрапити до лікарні".

Нагадаємо, за минулу добу в області 10 нових випадків коронавірусу.

А ще як уберегтися українцям від індійського штаму "Дельта".

ОНОВЛЕНО: За даними обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, із 35-ти підтверджених випадків COVID-19, що були за останні 10 днів у 18 випадках підтвердили наявність мутації Delta (51,4%). 

Випадки "Дельти" серед 17 дорослих та в 7-річної дитини.

По кожному випадку фахівці центру проводять епідеміологічне розслідування. Уже встановили, що у двох випадках (подружжя) напередодні захворювання були на відпочинку у Туреччині. Інші випадки – це місцеве зараження, люди нікуди не виїжджали.

– Наразі всі хворі перебувають під ретельним медичним наглядом і знаходяться в задовільному стані, – йдеться в повідомленні.

 

Поширюйте

Коментуйте