Здоров'я

У яких закладах освіти області вакциновані усі працівники

. 5785

Наразі у 16 закладів освіти повністю вакциновані усі працівники.

vac

Про це повідомляє пресслужба Кіровоградської облдержадміністрації з посиланням на начальницю департаменту освіти і науки Ельзу Лещенко.

Йдеться про Костомарівську школу, Долинівський заклад дошкільної освіти, Березівський ясла-садочок «Сонечко», Долинський заклад дошкільної освіти «Вогник», Компаніївський міжшкільний навчально-виробничий комбінат, Полтавську школу, Коробчинський, Покровський, Червонокостянтинівський, Олександрівський, Малопомічнянський, Новоєгорівський, Семенастівський, Вільненський, Карлівський заклади дошкільної освіти та Гаївську філію ОЗ «Тишківський ліцей».

«У разі погіршення епідемічної ситуації, в Україні буде введenm більш жорсткі карантинні обмеження. Як вже неодноразово повідомляли в Уряді та в Міністерстві охорони здоров’я України, за таких умов у звичному навчальному режимі продовжать роботу тільки ті заклади, у яких вакциновано від коронавірусної інфекції 80% і більше працівників. Ми маємо докласти усіх зусиль, аби уникнути переходу на дистанційне навчання, і у цьому нам може допомогти тільки вакцинація», – каже голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна.

Нагадаємо, в Україні будуть діяти нові карантинні норми.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама