Здоров'я

98,5% госпіталізованих з коронавірусом в області не були вакциновані

 Автор: Валерія Жовтун. 4935

За даними обласного департаменту охорони здоров’я,  98,5% госпіталізованих із коронавірусом на Кіровоградщині – невакциновані.

pazientcovid1

Загалом схожа ситуація і по всій Україні.

– За даними Електронної системи охорони здоров’я впродовж останніх трьох місяців майже всі хто потрапляє в лікарню через важкий перебіг або ускладнення від COVID-19 в Україні – невакциновані.  Якщо ви хочете вберегти себе від важкого перебігу, госпіталізації та смерті – зробіть щеплення вже сьогодні, – каже головний державний санітарний лікар Ігор Кузін.

За його словами, зараз йде стрімке погіршення епідситуації, кількість нових випадків COVID-19 за добу збільшилась у 2 рази за минулий тиждень: з 3,3 тисяч за понеділок, 13 вересня, до понад 6 тисяч за п’ятницю, 17 вересня.

У зоні найвищого ризику важкого перебігу та смерті від COVID-19 люди старші 60 років, люди із супутніми захворюваннями, як-от цукровий діабет, серцево-судинні, онкологічні захворювання та ті, хто щоденно контактує з великою кількістю людей, наприклад медики, освітяни, соцпрацівники, працівники державних органів.

Нагадаємо, в Україні продовжили адаптивний карантин до кінця року.

 

Поширюйте

Коментуйте