Здоров'я

В області на COVID-19 хворіють 498 людей. 11 пацієнтів на ШВЛ

 Автор: Валерія Жовтун. 4879

Наразі в області від коронавірусу лікуються 498 людей, з них 35 дітей та 11 медичних працівників.

pazientcovid1

Фото умовне

Про це повідомили сьогодні під час брифінгу в облдержадміністрації головна державна санітарна лікарка області Надія Оперчук та заступниця директора департаменту охорони здоров'я ОДА Наталя Горбенко.

65 людей перебувають в лікарні.12-15% хворих з коронавірусом, за словами пані Горбенко, потребують госпіталізації. З тих, хто в лікарні наразі 21 людина має тяжкий перебіг захворювання, а на апараті штучної вентиляції легень 11 пацієнтів. 

– Відсоток тяжких форм дуже високий, – зазначила Наталя Горбенко. – Серед померлих майже 100% людей, які не вакциновані. З людей, які мають тяжкий перебіг хвороби, лише одна людина отримала одну дозу вакцини. 

В області є 800 ліжок у 5 госпітальних базах для лікування хворих на коронавірус та з підозрою. Наразі заповненість лікарень хворими та з підозрою на коронавірус наближається до 10%.

За останній місяць в області підтвердили 79 випадків штаму “Дельта”, з них в однієї дитини і 78 дорослих. За словами пані Оперчук, йдеться про місцеве зараження “Дельта”, адже лише п’ять випадків мали історію подорожей.  

Наразі в області роблять щодня 3000-3700 щеплень, коли можуть, за словами пані Горбенко, щеплювати понад 6000 людей щодня. 

Щепитися від коронавірусу в області можна в 11 центрах масової вакцинації, 121 пункті вакцинації,  працює також 13 мобільних бригад. Наразі пріорітетно в області щеплюють педагогічних працівників, аби забезпечити роботу навчальних закладів офлайн. 

Нагадаємо, за добу коронавірус підтвердили ще в 38 жителів області. 

Поширюйте

Коментуйте