Здоров'я

Затвердили перелік професій, для яких щеплення проти ковіду є обов’язковим

 Автор: Валерія Жовтун. 7188

Міністерство охорони здоров'я України своїм наказом затвердило перелік організацій, представники яких підлягають обов'язковій вакцинації проти COVID-19.

zduvovanuj

Згідно з наказом, на період дії карантину, встановленого Кабміном, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби, обов’язковій вакцинації проти COVID-19 підлягають працівники:

  • Центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних органів.
  • Місцевих державних адміністрацій та їхніх структурних підрозділів.
  • Закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності.

Наказ набирає чинність через один місяць з дня його публікації.

– Працівники закладів освіти та органів виконавчої влади, які не щепляться проти COVID-19 протягом цього періоду, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати, – йдеться в повідомленні. 

Освітяни та працівники органів влади, які мають абсолютні протипоказання до проведення щеплень не підлягатимуть обов'язковій вакцинації.

Від початку вакцинальної кампанії щепили 7 421 452 людини, з них отримали одну дозу – 7 421 450 людей, дві дози – 6 008 605 людей. У Кіровоградській області, щеплені однією дозою вже понад 151 тисяча людей, двома дозами – понад 117 тисяч.

Нагадаємо, раніше йшлося про те, що щеплення проти COVID-19 в Україні є добровільними й безоплатним.

 

Поширюйте

Коментуйте