Здоров'я

З наступного року в стоматполіклініці планують впровадити послуги негайної допомоги вночі та свята  

. 4577

У планах на 2022 рік запровадити надання ургентної стоматологічної допомоги у нічний час та у святкові дні стоматполіклініки в Кропивницькому.

zub bil

Такі плани озвучила начальниця управління охорони здоров’я  Оксани Макарук під час засідання 19 листопада постійної комісії з питань охорони здоров'я, освіти, соціальної політики, культури та спорту, повідомляє міськрада.

Комісія заслухала доповідь пані Макарук з інформацією про  заходи, вжиті задля виходу з критичної ситуації, яка склалася в КНП «Територіальне стоматологічне об’єднання».

– Нині ми спостерігаємо стабілізацію діяльності об’єднання, впорядковано структуру закладу та адміністрування, відсутня заборгованість із заробітної плати, – розповіла Оксана Макарук. – Завдяки налагодженню процесу  внесення даних до електронної системи охорони здоров’я вдвічі збільшилася щомісячна фіксована ставка, яку підприємство отримує від НСЗУ.

Також, за її словами, зросли надходження від платних послуг. Активно надаються послуги з пільгового зубопротезування, які фінансуються коштом міського бюджету. Поліклініка працює у дві зміни.

Нагадаємо, територіальне стоматологічне об’єднання створили з дитячої стоматполіклініки, міських стоматологічних поліклінік №1 та №2. 

У липні стоматполіклініку перевіряли. Виявили, що через помилки внесення даних про обслужених пацієнтів у закладі виникла заборгованість із зарплати на 2 мільйони гривень. У вересні генеральним директором підприємства призначили Андрія Ковтонюка, який до цього тимчасово виконував обов'язки керівника закладу.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама