Здоров'я

В області з наступною хвилею коронавірусу планують залучити додаткові лікарні

. 3278

У планах на майбутнє залучити додаткові лікарні в наступній хвилі коронавірусу в Кіровоградській області.

pazientcovid1

Фото умовне

Про це розповів сьогодні директор департаменту охорони здоров'я ОДА Олег Рибальченко на початку засідання сьомої сесії Кіровоградської обласної ради.

–  На жаль, це не остання хвиля, враховуючи, що вже є нові мутації штаму коронавірусу, – зазначив Олег Рибальченко.

Зауважимо, що напередодні міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко повідомив, міністерство вже розробляє заходи для запобігання зараженню українців новим штамом. Відомо, що цей штам «Омікрон» викликає важчий перебіг хвороби.

За словами пана Рибальченка, у планах залучити Світловодську та Гайворонську лікарні. Там мають бути встановлені кисневі станції. Також розглядають додаткову мережу лікарень у: Голованівську, Новоархангельську, Олександрівці. Там мають забезпечити питання з медичним киснем.

За інформацією головної державної санітарної лікарки області Надії Оперчук, наразі область перебуває у третій хвилі, де у 84 % випадків ковіду мутація штаму «Дельта».

Зараз в області 136 лікарів-анестезіологів в області, половина з яких залучені в п’яти госпітальних базах регіону. Ще визначені дві госпітальні бази першої хвилі: Маловисківська і Знам'янська лікарні. Однак поки вони не долучені, бо не перевищений поріг киснезалежних пацієнтів у понад 65%. Однак, за словами пана Рибальченка, у цих лікарнях вже відсоток киснезалежних пацієнтів на рівні 53%.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама