Здоров'я

В області спостерігають тенденцію до збільшення госпіталізацій хворих з ковідом

. 4819

Наразі в «ковідних» лікарнях області перебуває 411 пацієнтів з коронавірусною хворобою. Це понад 50% завантаженості ліжок у п’яти госпітальних базах області.

pazient kusen

Про це розповів сьогодні під час брифінгу про епідситуацію з поширенням коронавірусної інфекції на Кіровоградщині  директор департаменту охорони здоров'я області Олег Рибальченко.

За його словами, у «ковідних» лікарнях області більше як 60 пацієнтів у важкому стані, з них 37 на апаратах штучної вентиляції легень.

– Ситуація залишається достатньо напруженою. Ми знаходимося на пікових навантаженнях. На жаль, бачимо тенденцію до збільшення чисельності госпіталізацій, – каже Олег Рибальченко. –  Вже сьогодні надіслані листи до міністра охорони здоров’я з приводу пропозиції збільшити чисельність ліжкового фонду. Ми очікуємо на офіційне рішення у вигляді розпорядження міністра і сподіваємося ввести додаткові ліжка, щоб всі безперешкодно могли потрапити на лікування до госпітальних баз області.

Нагадаємо, йдеться про лікарні в Малій Висці та Знам’янці.

Жителям області також нагадують щеплюватися проти ковіду. Вакцинація зменшує ризики госпіталізації та захворювання на ковід.

Нагадаємо, наразі на ковід хворіють 4639 жителів області, з них 284 дитини й 174 працівники закладів охорони здоров'я.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама