Здоров'я

На Кіровоградщині продовжує знижуватися госпіталізація хворих з ковідом

. 2871

В області продовжує знижуватися госпіталізація хворих з ковідом та завантаженість ліжок з киснем – відповідно це 38,4% на 100 тисяч населення та 54%. При цьому епідситуація з коронавірусом в регіоні залишається напруженою.

pazient kusen

Про це стало відомо сьогодні, 13 грудня, під час брифінгу в облдержадміністрації директора департаменту охорони здоров'я області Олега Рибальченка та головної державної санітарної лікарки області Надії Оперчук.

–  Рівень госпіталізації майже на 6% нижче, ніж на попередньому тижні, – каже Надія Оперчук. – Також стабілізувалася динаміка рівня госпіталізацій минулого тижня з попереднім позаминулим тижнем – зменшення на 18%.

За словами пані Оперчук, на останньому тижні відмічають позитивну динаміку, коли збільшується кількість одужалих і легких форм ковіду. Однак щодня продовжують фіксувати смерті від ковіду.

– Тенденція поки що до невеличкого зменшення чисельності госпіталізованих. Дуже сподіваємося, що вона збережеться. Хоча ще зарано прогнозувати таку позицію, – зауважив Олег Рибальченко.

Наразі в області 4512 пацієнтів з ковідом на лікуванні, з них 280 дітей.

372 людини лікується в умовах стаціонару.

Нагадаємо, в області очікують, що згодом введуть додатковий ліжковий фонд.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама