Здоров'я

З нового року в Україні можуть впровадити бустерну дозу вакцини від ковіду?

 Автор: Валерія Жовтун. 3507

Найближчим часом у Міністерстві охорони здоров’я ухвалять рішення про дату й порядок використання бустерної дози вакцини проти COVID-19.

vaczunazii

Про це 20 грудня під час ефіру програми «Свобода слова» на ICTV розповів Прем’єр-міністр Денис Шмигаль:

«В четвер (23 грудня - ред.) в МОЗі буде засідати експертна рада, яка прийме рішення про дату і порядок застосування третьої, бустерної дози вакцини. Вакцин в Україні достатньо. Ми маємо постійно запас 9-10 мільйонів доз від 4 виробників».

За словами міністра охорони здоров'я Віктора Лішка, питання можливості запровадження бустерної дози з урахуванням підходів Європейського Союзу МОЗ планує розглянути вже у січні.

Нагадаємо, віднедавна наказом Міністерства охорони здоров’я дозволяється використання третьої дози для людей зі слабким імунітетом.

За даними регіонального центру контролю та профілактики хвороб, усього з початку кампанії з вакцинації в Україні провели понад 27 мільйонів щеплень від ковіду. З них 14 422 441 людей отримали одну дозу, 13 061 477 – дві дози.

На Кіровоградщині зробили  571 997 щеплень: одну дозу – 306 281 людей, дві дози – 265 713. За словами головної санітарної лікарки області Надії Оперчук, станом на 20 грудня в регіоні ніхто ще не робив третьої дози.

Нагадаємо, в Кропивницькому та області почали менше щеплюватися від ковіду.

 

Поширюйте

Коментуйте