Здоров'я

На Кіровоградщині 98% померлих від ковіду були не щеплені

. 3319

Смертність пацієнтів з ковідом у Кіровоградській області пов’язують з ускладненнми від супутніх захворювань та кажуть, що 98% померлих були не щеплені від коронавірусу.

coronavirusMaska

Про це стало відомо сьогодні, 30 грудня, під час брифінгу про епідситуацію з поширенням коронавірусної інфекції на Кіровоградщині.

Попри зменшення кількості випадків захворюваності на ковід та позитивну динаміку одужання, в області щодоби фіксують від 8 до 12 летальних випадків з підтвердженим COVID-19.

–  Смертність висока, бо все-таки не щеплені. І хворіють люди, які не щепилися і мають супутні захворювання. Дуже велику роль мають ці супутні захворювання COVID-19. Через це мають ускладнення, від яких помирають, – каже заступниця директора департаменту охорони здоров'я області Наталія Горбенко.

Летальність в області з 4,3% в середині грудня стала 4,6% станом на 30 грудня.

–  З усіх зареєстрованих летальних випадків від COVID-19 та ускладнень від COVID-19 майже 70%  люди поважного віку від 65 років і вище. Найстаршому пацієнту, який помер було 95 років. Люди в такому віці мають і хронічні, і супутні захворювання, і звичайно, вони нині в нас в області менше щеплені, – зазначила головна державна санітарна лікарка області Надія Оперчук і додала. – 98,01% з померлих не мали жодного щеплення.

З початку вакцинальної кампанії в області щепили вже 592 604 людей, з них одну дозу вакцини від ковіду зробили 312 459 людей, дві – 279 943.

Також додаткову дозу ввели 202 жителям області. Жодної бустерної дози, призначеної для медиків та працівників інтернату, наразі не робили.

В області працюють пункти вакцинації, а також 11 центрів масової вакцинації та 13 мобільних бригад. Нагадаємо, 1 та 2 січня центри вакцинації в області не працюватимуть.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама