Здоров'я

Бустерну дозу проти ковіду на Кіровоградщині отримали 443 людини

. 3077

Станом на ранок 10 січня бустерну дозу проти коронавірусу отримали 443 людини.

vaczunazii

Про це стало відомо сьогодні під час брифінг в облдержадміністрації щодо епідситуації з поширенням коронавірусної інфекції на Кіровоградщині.

Бустерну дозу, тобто третю, можуть зробити жителі області від 18 років, у яких термін вакцинації від другого щеплення пройшов не менше 6 місяців. Бустерну дозу можна зробити, як в пунктах вакцинації, так і в центрах масової вакцинації.

При тому, що в області другий тиждень фіксують стабілізацію епідпроцесу, коли фіксують від 40 до 60 випадків коронавірусу за добу, жителям нагадують про важливість вакцинації проти ковіду.

«Бустерна доза підсилить ефект імунної відповіді навіть проти штаму «Омікрон», – зауважила головна державна санітарна лікарка області Надія Оперчук.

Всього в області з початку вакцинальної кампанії зробили 606 725 щеплень, з них дві дози – 289 749 людей. Також в області 452 людини зробили додаткову дозу.

Директор департаменту охорони здоров'я області Олег Рибальченко розповів, що нині в лікарнях перебувають з ковідом 214 пацієнтів, з них 47 – в реанімації, 29 – на апаратах штучної вентиляції легень.

За прогнозами пані Оперчук, в середині лютого очікується нова хвиля коронавірусу саме на Кіровоградщині. Взагалі нову хвилю по Україні очікують на кінець січня – початок лютого.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама