Здоров'я

Мобільні бригади вакцинації населення в громадах Кіровоградщини підсилять студентами медвишу – експеримент

 Автор: Валерія Жовтун. 3268

В області з наступного тижня проведуть експеримент – підсилять студентами медвишу мобільні бригади з вакцинації населення проти ковіду в громадах.

vaczunazii

Про це сьогодні під час брифінгу про епідситуацію з поширенням коронавірусної інфекції та темпів вакцинації в регіоні повідомила голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна.

«З  наступного тижня ми спробуємо підсилити мобільні бригади волонтерами-студентами Донецького медуніверситету. Вони будуть разом з бригадою виїжджати на територію і паралельно з уповноваженими представниками територіальних громад проводитимуть агітаційну роботу серед населення й популяризувати вакцинацію. У разі успіху такого експерименту ми будемо залучати волонтерів до усіх бригад», – каже Марія Чорна.

Такий експеримент пов’язаний з тим, що коли приїздить мобільна бригада, то на щеплення приходять лише 10 людей. Коли починають дізнаватися, чому так мало людей, то ніби місцеве населення «не знали й не чули».

З розробленим графіком виїзду мобільних бригад на цей тиждень можна ознайомитися за посиланням на сайті ОДА.

Зауважимо, що в області організували 29 додаткових мобільних бригад до сіл, аби вакцинувати місцеве населення проти ковіду.

Станом на 26 січня в Кіровоградській області зробили 637 757 щеплень, з них за останню добу 1997. Від початку вакцинальної кампанії в області отримали одну дозу 326 582 людей, дві дози – 303 210. Додаткове щеплення зробили 560 людей, бустерною дозою щепилися 7405 людей.

 Нагадаємо, як мобільну бригаду з вакцинації можна викликати в громаду.

 

Поширюйте

Коментуйте