Здоров'я

Знайти сімейного лікаря можна в приватній клініці в Кропивницькому: обслуговування безоплатне

 Автор: Валерія Жовтун. 4360

Клініка сімейної медицини 7’Я CLINIC (вул. Преображенська, 79А) продовжує працювати і має сімейних лікарів, з якими можна укласти декларації.

likarka

Таке повідомлення клініка опублікувала на своїй фейсбук-сторінці.

«Ми приймаємо всіх, кому це необхідно. Нагадуємо, що наша клініка має договір з Національною службою здоров'я України (НСЗУ), тож пацієнти можуть отримати багато медичних послуг безплатно коштом НСЗУ», – йдеться в повідомленні.

Для цього необхідно підписати контракт з одним з сімейних лікарів клініки, зателефонувавши: +38 099 685 7557, +38 093 685 7557, +38 096 685 7557. Записатися на прийом можна з 8:00 до 20:00.

Клініка працює з 8:00 до 17:00.

За інформацією Кіровоградської ОВА, переселенці можуть отримати медичну допомогу будь-якій лікарні на час воєнного стану.

«Згідно з наказом МОЗ, українця зі статусом внутрішньо переміщеної особи може бути прийнято в будь-якій лікарні, якщо вона може забезпечити відповідне лікування. Усі постачальники медичних послуг зобов'язані надавати медичні послуги всім, хто звертається за місцеперебування», – розповів директор департаменту охорони здоров’я Кіровоградської ОВА Олег Рибальченко.

Зокрема, це стосується і прийомів у сімейного лікаря.

Для надання меддопомоги переселенцям у невідкладному стані, а також проведення ним та їхнім дітям вакцинації згідно з Календарем профілактичних щеплень не потрібні декларації з сімейним лікарем.

«Гречка» нагадує, іноземні волонтери відкрили нову амбулаторію в Кропивницькому.

 

Поширюйте

Коментуйте