Здоров'я

У Новоархангельській громаді пацієнтів на сучасному фіброгастроскопі обстежує лікар-переселенець (ФОТО)

. 2847

У Новоархангельській багатопрофільній лікарні віднедавна працює хірург-ендоскопіст. Своїх пацієнтів він  обстежує на сучасному фіброгастроскопі з відеофіксацією. Новий апарат купили за благодійності місцевих аграріїв.

ff567f4c308cfe4644badefe299fa585

Як зазначають на сайті громади,  йдеться про лікаря-переселенця Юрія Михайловича Євдокимова. Він закінчив Донецький медичний університет, 18 років оперував в районній лікарні міста Бахмут, що на Донеччині, 10 років паралельно займався ендоскопією. Має вищу лікарську категорію.  

Апарат швейцарського виробництва з японським монітором купили в Харкові за мільйон гривень. У громаді одразу такої суми не було, тому селищний голова Юрій Шамановській надав гарантійного листа про поступову оплату фіброгастроскопа, і його доставили в лікарню. Незабаром новий апарат налаштували на роботу. З ним і працює лікар.

Апарат дозволяє отримувати більш детальну та повну інформацію про обстежувані органи, ставити точний діагноз пацієнтам.

«За три тижні лікар оглянув за допомогою нового фіброгастроскопа 20 пацієнтів. З них чотирьох госпіталізували. Вони вже пройшли курс лікування і їх виписали», – зазначають у селищні раді.

«Гречка» нагадує, з початку збройної агресії росії проти України на Кіровоградщині влаштувалися у заклади охорони здоров'я регіону 125 медиків, із них 66 – лікарі.
 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама