Здоров'я

«Якщо імунітет це армія, то щеплення – новий вид озброєння»: подкаст з сімейним лікарем

. 8922

 Якби наш імунітет був армією, то щепленні – новий вид озброєння, каже сімейний лікар Дмитро Корольков.

shchep

У сьомому випуску подкасту «Медбалачки» ведучий Кирило Поліщук і лікар говорять про те, як щеплення впливають на імунітет.

«Звичайна людина бачить наш імунітет, як Територіальну оборону: багато дядьків з автоматами, у кожного десятого є легкий кулемет, у кожного п’ятнадцятого – Джавелін, і от вони захищають. Якщо ввести вакцину, то вона має цих дядьків навантажити, вони тренуються і, відповідно, у нас частково цих дядьків не вистачає на усі фронти, і захист у нас просідає. Насправді, імунітет – це уся велетенська армія з усіма видами озброєнь. І якщо ви вводите вакцину, і частина ваших льотчиків, чи частина ваших артилеристів просто ідуть на навчання – всі інші групи і роди військ продовжують захищати ваш організм. Ваш організм просто не помітить ті клітини, які пішли на навчання. Навпаки, через два тижні вони повернуться із новими крутими видами озброєнь, які ще більше захистять ваш організм. Тому вважати, що вакцини якось знижують імунітет, погіршують переносимість природних умов – це не зовсім правильно», – пояснює сімейний лікар.

У подкасті більше про те:

  • Що варто знати про вакцини
  • Що таке календар щеплень
  • Побічні ефекти від вакцинації
  • Аргументи для противників щеплень
  • Як зробити щеплення, яке пропустили

 Також слухати наш подкаст можна на платформах:

Нагадаємо, раніше лікар розповідав, коли обов'язково треба звертатись у лікарню із застудою та як правильно харчуватися взимку.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте


Реклама