Здоров'я

Кіровоградщина отримає унікальні конструкції для лікування переломів

. 5584

 

До медзакладів Кіровоградщини надійдуть апарати зовнішньої фіксації (АЗФ) для лікування переломів. Загалом для областей Україні закупили 4852 таих апаратів.

 

3076f1c2 0bf8 4f91 b4f8 f4b90eacc3a8

Металеві конструкції закуплено державним підприємством «Медичні закупівлі України» за кошти, які були зібрані через платформу UNITED24. А це майже 15 мільйонів гривень, повідомили  у пресслужбі Кіровоградської ОВА.

Їхня унікальність полягає в тому, що раніше кістку скріплювали внутрішньою пластиною чи цвяхом, які проходили через кістково-мозковий канал. А АЗФ — це фіксація зовнішня, тому не потребує розрізу тканин.

Уламки співставляються, утримуються спеціальною конструкцією і фіксуються. Це призводить до профілактики жирової емболії та тромбоемболії, тобто найгірших ускладнень, що виникають через попадання тромбів з кістки у кров, через що у 50% випадках людина може померти.

Апарати зовнішньої фіксації надійдуть у медзаклади Полтавської, Черкаської, Тернопільської, Хмельницької, Харківської, Київської, Запорізької, Одеської, Дніпропетровської, Херсонської, Кіровоградської, Сумської, Житомирської, Закарпатської, Чернігівської, Миколаївської, Львівської областей, а також відомчі заклади охорони здоров'я.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте


Реклама