Здоров'я

Кропивницький лікар із колегами розвінчали найпоширеніші міфи про туберкульоз (ВІДЕО)

 . 15132

Лікар із Кропивницького Дмитро Королькрв та лікарка із Дніпропетровщини Олена Лемешко розповіли про туберкульоз та розвінчали найпопулярніші міфи стосовно цієї хвороби.

0000

Пояснення медики підготували в рамках соціального проєкту "Твій сімейний лікар".

Команда проєкту зазнає, що кожного року в Україні реєструють понад 20 тисяч нових випадків і рецидивів туберкульозу. Лікарі та лікарки допомагають успішно боротися із хворобою.

"Але є перепона — люди не завжди готові пройти обстеження, аби виявити хворобу. Адже про туберкульоз досі існує багато міфів, які заважають діагностиці та лікуванню", - акцентують фахівці.

Дмитро Корольков та Олена Лемешко разом з колегами з інших регіонів України розвінчали найпоширеніші міфи про туберкульоз. Чи можна отримати збудника хвороби через речі людини, що живе із недугою, за яких обставин можна захворіти на туберкульоз та чому міцний імунітет не вбереже від хвороби?

Відповіді на ці та інші питання дивіться у відео, яке підготувала команда соціального проєкту «Твій сімейний лікар».

 

"Якщо у вас є підозра на туберкульоз — не зволікайте з візитом до сімейного лікаря або лікарки. Не виявлений і не вилікуваний туберкульоз може призвести до ускладнень, вплинути на здоров'я та якість життя — вашого та ваших близьких. Туберкульоз виліковний, тож якнайшвидше отримайте безоплатне лікування й живіть здорове життя", - закликають медики.

Поширюйте

Коментуйте