Здоров'я

У Кропивницькому не залишать хворих на діабет без інсуліну

Опубліковано . в Здоров'я

 

Сьогодні, 15 жовтня, міський голова Кропивницького Андрій Райкович провів робочу зустріч із власниками аптечних мереж, що відпускають інсулін хворим на діабет. Підставою для серйозної розмови знову стала заборгованість перед аптеками через значне недофінансування цільової програми державою.

Які симптоми отруєння ліками

Опубліковано . в Здоров'я

Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області, розповідає як уникнути отруєння медичними препаратами.

Кропивничан проінформували про рак молочної залози (ФОТО)

Опубліковано . в Здоров'я

15 жовтня відзначається Всесвітній день боротьби з раком грудей. Сьогодні кропивничанам на площі Героїв Майдану нагадали про цю патологію та роздали інформаційні буклети.

МОЗ планує відмовитися від застарілих медичних довідок

Опубліковано . в Здоров'я

 

Міністерство охорони здоров’я збиратиме пропозиції професійної медичної спільноти і громадян з приводу дерегуляції та скасування застарілої медичної документації.

Протягом місяця Кіровоградщина отримає ліки для онкохворих

Опубліковано . в Здоров'я

 

Міністерство охорони здоров'я України затвердило документи з розподілу та поставки препаратів для лікування хворих на онкологію, онкогематологію та інші хвороби.

У Кропивницькому при комунальних некомерційних підприємствах охорони здоров'я створять наглядові ради

Опубліковано . в Здоров'я

Запрацюють наглядові ради при комунальних некомерційних підприємствах охорони здоров'я "первинки" обласного центру з початку 2020 року.

Жителям Кіровоградщини порадили перевірити рівень імунітету до кору

Опубліковано . в Здоров'я

 

Дорослим, які не пам’ятають, коли їм робили вакцинацію проти кору в дитинстві, або робили щеплення до 1986 року, в Кіровоградському обласному центрі радять перевірити рівень захисних антитіл до інфекції.

Кіровоградщина має отримати понад 30 тисяч доз вакцин проти кору

Опубліковано . в Здоров'я

 

Кіровоградська область надіслала Міністерству охорони здоров’я в рамках додаткової посиленої імунізації проти кору заявку на необхідність щеплення 30 830 осіб.

7 простих порад для здоров’я до старості

Опубліковано . в Здоров'я

 

1 жовтня у світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку. Сьогодні ми з молодості можемо приділяти більше уваги своєму здоров'ю, щоб забезпечити собі здорову старість. Але поліпшити свій стан здоров'я ніколи не пізно, навіть коли вам вже за 60.

мир тв