Здоров'я

У Кіровоградській обласній лікарні списали апарат для дроблення каменів у нирках

Опубліковано . в Здоров'я

 

У Кіровоградській обласній лікарні не стане апарату, яким дешево, але за застарілою технологією, дробили камені в нирках. За словами головної лікарки Кіровоградської обласної лікарні, наша область була єдиною, де такий апарат працював на сьогодні.

У Кропивницькому готуються реконструювати хірургію лікарні швидкої медичної допомоги

Опубліковано . в Здоров'я

Сьогодні завершується розробка проекту реконструкції існуючого хірургічного відділення лікарні швидкої медичної допомоги у Кропивницькому.

На Кіровоградщину найближчим часом доставлять додаткові сироватки проти дифтерії

Опубліковано . в Здоров'я

 

У листопаді Україна отримала 250 флаконів дифтерійного антитоксину як гуманітарну допомогу від ПРООН та Посольства Республіки Індія в Україні.

Урологічне обладнання передали благодійники лікарні швидкої допомоги Кропивницького (ФОТО)

Опубліковано . в Здоров'я

Сьогодні, 28 листопада, міській лікарні швидкої медичної допомоги по вулиці Короленка передали обладнання, яке придбали за кошти Десятого Великоднього благодійного аукціону.

У Добровеличківській ЦРЛ відремонтували хірургічне відділення за кошт меценатів

Опубліковано . в Здоров'я

За 270 тисяч гривень відремонтували хірургічне відділення у Добровеличківській ЦРЛ. На ремонт скинулись місцеві підприємці, повідомляє сайт ОДА.

Жительку Кіровоградщини госпіталізували з підозрою на отруєння грибами

Опубліковано . в Здоров'я

21 листопада до Долинської центральної районної лікарні доставили 57-річну мешканку с. Мирне і в важкому стані госпіталізували до відділення інтенсивної терапії з діагнозом гостре отруєння грибами.

мир тв