Здоров'я

Медзаклади Кіровоградщини отримали майже 1 500 експрес-тестів для діагностики ВІЛ

Опубліковано . в Здоров'я

 

БО «100 відсотків життя. Кропивницький» в якості благодійної допомоги протягом І кварталу 2019 року передали експрес-тести для діагностики ВІЛ-інфекції медичним закладам Кіровоградщини.

У Кропивницькому пропонують створити програму із раннього виявлення онкохвороб

Опубліковано . в Здоров'я

Зареєстровано електронну петицію, в якій міську раду Кропивницького просять розробити програму профілактики та раннього виявлення онкологічної патології.

Кропивничани зможуть безкоштовно пройти тестування на гепатит С

Опубліковано . в Здоров'я

27 липня у Кропивницькому відбудеться інформаційно-просвітницька акція з нагоди Всесвітнього дня боротьби з вірусними гепатитами, який традиційно відзначається у всьому світі щороку 28 липня.

Як змінити номер у декларації з лікарем, якщо втратили телефон

Опубліковано . в Здоров'я

Змінити свій номер телефону, вказаний у декларації з лікарем, стало простіше. Відтепер звернутися в НСЗУ можна через онлайн форму на сайті Служби (розділ Громадянам, підрозділ Користувачам ЕСОЗ).

Благодійники придбають урологічне обладнання для лікарні Кропивницького

Опубліковано . в Здоров'я

Оргкомітет Великоднього Благодійного Аукціону завершив збір коштів і оголосив, яке медичне обладнання придбають для лікарень Кропивницького.

Зокрема, відкрив скриньку, в якій було зібрано ще 1 875 грн. 10 коп. і два євро. Тож, наразі маємо 85 425 грн. для купівлі обладнання у міську лікарню швидкої медичної допомоги.

Попередньо планувалося придбати дифібрилятор, але він коштує 120 тис. грн. Тож, порадившись із лікарями, наразі вирішено придбати обладнання, якого ще не має у жодній лікарні нашого міста. Це комплект обладнання та інструментів для урології Уретротом (виробництва R.WOLF (Німеччина). Якщо коротко і доступно, то це той інструмент, який дозволить без оперативного втручання вилучати "камінці" з сечоводу. Також буде придбано ще два хірургічних аспіратори в операційні і дві переносні бактерицидні лампи.

Оргкомітет обговорив із головним лікарем міської лікарні швидкої медичної допомоги Русланом Петровичем Івановим закупівлю вищезазначеного обладнання. Термін доставки Уретротома до 60 днів (як проінформував нас постачальник його виготовляють, збирають і комплектують у Німеччині безпосередньо під замовлення).

 

На Кіровоградщині реорганізували 53% медзакладів вторинки

Опубліковано . в Здоров'я

 

До кінця 2019 року всі лікарні області мають стати комунальними некомерційними підприємствами і підписати договори з Національною службою здоров‘я України, аби мати фінансування з 2020-го року.

На Кіровоградщині проведуть загальнонаціональне опитування щодо здоров'я населення

Опубліковано . в Здоров'я

В Кіровоградській області стартував польовий етап дослідження STEPS – загальнонаціональне дослідження для вивчення поширеності факторів ризику неінфекційних захворювань. Таке дослідження в Україні проводиться вперше.

мир тв