Здоров'я

Кіровоградський депутат не потрапив до списку "медичної мафії" від Квіташвілі

Опубліковано . в Здоров'я

Перед голосуванням у парламенті за задоволення заяви міністра охорони здоров'я Олександра Квіташвілі про відставку, він озвучив імена тих, хто на його думку, не допускає реформування сфери охорони здоров'я і є так званою "медичною мафією".

Кіровоград: грибок і таргани в дитячій обласній лікарні бачать пацієнти (ФОТО)

Опубліковано . в Здоров'я

У відділенні пульмонології Кіровоградської дитячої обласної лікарні пацієнти знаходять тарганів і грибок. Таких гостей зустріла в лікарні волонтерка Юлія Мартинюк, де перебувала разом з сином у госпіталізації з 15 по 22 серпня.

Учасники АТО з Кіровоградщини можуть отримати оздоровлення за державний кошт

Опубліковано . в Здоров'я

Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації розпочато оздоровлення демобілізованих учасників бойових дій та інвалідів війни з числа учасників АТО у санаторно-курортних закладах України за рахунок коштів державного бюджету.

Продукція підприємства з Кіровоградщини потрапила до топ-7 здорових продуктів

Опубліковано . в Здоров'я

5 вересня у Києві відбуватиметься Фермерський ринок. До цієї всеукраїнської події видання "Новоє время" підготувало підбірку унікальних здоровиз продуктів, що виготовляють українські підприємства. Серед них опинилось і підприємство з Кіровоградщини "Золота коза".

На Кіровоградщині чоловік помер від кровотечі в лікарні, коли його відмовились лікувати

Опубліковано . в Здоров'я

Помер від кровотечі в лікарні, не дочекавшись допомоги! На Кіровоградщині родина 49-річного чоловіка звинувачує лікарів у халатності та недбалому ставленні до професійних обов'язків.

Ліки для поранених в зоні АТО звільнено від ПДВ

Опубліковано . в Здоров'я

У зв’язку з прийняттям Кабінетом Міністрів України розпорядження від 27 травня 2015 року № 544-р «Про обсяги лікарських засобів та медичних виробів, операції з ввезення яких на митну територію України та постачання на митній території України звільняються від обкладення податком на додану вартість на період проведення антитерористичної операції та/або запровадження воєнного стану», Головне управління ДФС у Кіровоградській області повідомляє наступне.

Військкомат Кіровоградщини просить допомогти пораненому бійцю

Опубліковано . в Здоров'я

Кіровоградський обласний військовий комісаріат повідомляє, що пораненому військовослужбовцю військової частини пп  В0849, учаснику АТО Козаченко Юрію Івановичу терміново потрібна допомога   у розмірі 10 000 гривень на протез ліктьового суглобу.