Здоров'я

У Кіровограді створять незалежну комісію, яка перевірить лікування тяжкохворих

Медичну документацію щодо призначення та лікування пацієнтів з хронічним больовим синдромом та роботу онкобригад перевірить у Кіровограді незалежна та неупереджена комісія, створення якої ініціювала Кіровоградська мережа ЛЖВ.

1348

У Кіровограді активісти ініціює збір коштів на потреби паліативного відділення

12 березня у Кіровограді відбудеться відкриття паліативного відділення на базі центральної міської лікарні №1. Кіровоградська мережа ЛЖВ ініціює збір коштів на потреби відділення та звертається до всіх з проханням долучитися.

1462

У Кіровограді пацієнти поліклініки мають здавати аналізи на іншому кінці міста

Не всі пацієнти Поліклінічного відділення #4, що на Новомиколаївці, можуть здати аналіз крові у тій поліклініці, до якої приписані.

2871

Чому тяжкохворим у Кіровограді важко отримати знеболення

Питання доступності адекватного знеболення залишається актуальним для Кіровоградщини. Реагуючи на резонанс теми та суспільний запит, Кіровоградське обласне відділення ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» за підтримки міжнародного фонду «Відродження», вирішило провести громадський моніторинг доступності адекватного знеболення для пацієнтів, які страждають від хронічного больового синдрому. У рамках дослідження активісти враховували думки та скарги практично кожної сторони.

2008

На Кіровоградщині сплачують десятки сотень доларів благодійних внесків у медзакладах - активісти


Лікарі скаржаться на хронічне недофінансування медзакладів, а пацієнти не знають, куди витрачаються їхні благодійні внески. Як зробити благодійність у лікарнях Кіровоградщини прозорою? Відповідь на це питання шукали громадські активісти КОВ ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» за підтримки міжнародного фонду «Відродження», озвучивши її 26 лютого під час засідання Громадської пацієнтсько-лікарської ради.

1768

Оксана Макарук: онкобригади виїжджатимуть стільки, скільки треба пацієнту

Знеболення паліативних пацієнтів перебуває на пильному контролі влади і медиків. У цьому запевнила начальник міського управління охорони здоров'я Кіровоградської міської ради Оксана Макарук. За її словами, усі пацієнти можуть отримувати знеболення у такій кількості доз, якої потребують.

2171

Кіровоградщина стане пілотним проектом, де реформують медицину за грузинським прикладом

У Кіровоградській ОДА відбулась зустріч з головами районних рад, на якій обговорили чи потрібно Кіровоградщині стати експериментальною областю, яка реформує медицину за грузинським прикладом.
Наразі з візитом в області перебуває екс-міністр охорони здоров'я Грузії Сандро Урушадзе, який оцінює можливості для реалізації реформи у закладах Кіровоградщини.

5415

На Кіровоградщині вчились діагностувати вірус Зіка

Хвороба, викликана вірусом Зіка - така була тема заняття для фахівців епідеміологічного профілю ДУ «Кіровоградський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України».

1763

У 2015 серед дітей Кіровограда зросла захворюваність на педикульоз

Протягом 2015 року показник захворюваності на педикульоз у Кіровограді зріс.

1751

Медична реформа почнеться з Кіровоградської області

Міністр охорони здоров'я України Олександр Квіташвілі вирішив підтримати реформу медицини в тих областях, які зацікавлені в її розробці вже зараз.

2024

У медзаклади Олександрії закуплять нове обладнання

Депутати Олександрійської міської ради на позачерговій сесії 23 лютого прийняли зміни до бюджету на 2016 рік.

1406

У Кіровограді визначили пріоритети галузі охорони здоров'я на 2016 рік

Дептутати Кіровоградської міськради затвердити Програму економічного і соціального розвитку галузі охорони здоров'я Кіровограда на 2016 рік.

1642

Мешканців Кіровоградщини просять розповісти про лікарське недбальство


БФ "Пацієнти України" збирає інформацію про лікарські помилки. Пропонують розповісти про свої історії мешканцям Кіровоградщини.

2084

Пацієнти Кіровоградщини зможуть контролювати ліки для онкохворих он-лайн

В Україні запустили систему моніторингу наявності ліків для онкохворих в лікарнях www.likycontrol.org.ua. Відтепер пацієнти Кіровоградщини, що отримують ліки, закуплені за державні кошти, зможуть контролювати їх наявність у медичних закладах області та по всій Україні в режимі реального часу. Окрім того, хворий, який придбав ліки за власний кошт, зможе перевірити, чи цей препарат не перепродається недобросовісними медиками – завдяки спеціальному коду партії, вказаному на упаковці.

1810

Як уберегтись від отруєння ртуттю

Ртутний термометр — найпопулярніший у нас медичний вимірювальний прилад. Ртуть – високотоксична речовина, проте саме вона дає найбільш точні дані в процесі вимірювання температури. Але тендітна конструкція самого приладу потребує особливих правил поводження з таким типом градусника: скляний ртутний термометр може розбитися при падінні й інших способах неправильної експлуатації.

3164

Кіровоградському притулку для літніх людей необхідні ліки (СПИСОК)

Притулок "Милосердний самарянин" у Кіровограді доглядає людей, які залишились без допомоги близьких.

2196

У Кіровограді пацієнти і лікарі зустрінуться, щоб поговорити про знеболення тяжкохворих

24 лютого об 14:00 у приміщенні департаменту охорони здоров’я ОДА на засіданні пацієнтсько-лікарської ради висвітлять перші результати громадського моніторингу щодо доступності знеболення у Кіровограді.
Про це повідомляє прес-служба КОВ ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД».

1837

На Кіровоградщині онкохворі не можуть отримати якісного знеболення (ВІДЕО)

Понад 5 тисяч онкохворих на Кіровоградщині потребують знеболення.

2062

На кіровоградських пацієнтів чекають електронні картки


Про це на прес-конференції повідомила Оксана Макарук, начальник управління охорони здоров'я Кіровоградської міськради.

1921