Здоров'я

В Олександрії фізіотерапевтичне відділення розширило спектр лікувальних процедур (ФОТО)

Опубліковано . в Здоров'я

В Олександрії фізіотерапевтичне відділення міської лікарні №1 надає пацієнтам широкий спектр процедур із профілактики та лікування різних захворювань.

Відтепер за соціальний супровід пацієнтів з ВІЛ платитиме держава

Опубліковано . в Здоров'я


Мінфін погодив фінансування 83 млн на послуги профілактики та супроводу ВІЛ-пацієнтів. Таким чином Україна стає першою серед країн Східної Європи та Центральної Азії, яка фінансуватиме послуги з профілактики та соціального супроводу пацієнтів за кошти державного бюджет. У Кропивницькому допомогу таким пацієнтам надаватиме БО "100 відсотків життя. Кропивницький".

68% лікарень Кіровоградської області автономізовано

Опубліковано . в Здоров'я

 

На Кіровоградщині 68% (38 юридичних осіб) медзакладів вторинної та третинної ланки, які стали неприбутковими підприємствами та отримуватимуть фінансування за новим механізмом в рамках медреформи.

У Кропивницькому просять закупити підтримуючу терапію пацієнтці з пересадженою ниркою

Опубліковано . в Здоров'я

 

Мешканка Кропивницького, яка віддала свою нирку донці, звернулась із проханням до міськради забезпечити її дитину оригінальними підтримуючими препаратами, а не закупленими МОЗ дженеріками.

В регіонах запропонували відкрити нові відділення екстреної медичної допомоги

Опубліковано . в Здоров'я

Про відкриття мінімум 25 нових відділень екстреної медичної допомоги в регіонах розповів сьогодні, 5 листопада, прем’єр-міністр під час онлайн-презентації українцям проєкту бюджету на 2020 рік.

У Кропивницькому ділились світовим досвідом роботи із людьми з аутизмом

Опубліковано . в Здоров'я

У Кропивницькому розпочали впроваджувати програму «Живе життя» присвячена інтеграції до соціального життя дітей із розладами аутистичного спектру.

Семеро учнів з Кропивницького отримали розлад шлунку: причину шукають у розважальному закладі і школі

Опубліковано . в Здоров'я

Зі скаргами на погіршення стану здоров'я (підвищення температури, біль у животі, нудота, розлад шлунку) до медичної сестри ЗНЗ №17 звернулося двоє дітей, інші 5 дітей до медичних працівників не зверталися. Медичну допомогу дітям надавали батьки.

У Кропивницькому терміново потрібні донори на тромбоконцентрат

Опубліковано . в Здоров'я

Терміново потрібні донори крові на тромбоконцентрат 4 (+) для Олени Онученко. В неї критично низькі показники тромбоцитів. Дівчина вже не може ходити через набряки ніг.

Для 10-річної Ані потрібні донори крові

Опубліковано . в Здоров'я

Родину Володимира і Валентини Панашенків із Помічної спіткала біда. Старшій донечці, 10-річні Анютці діагностували онкологічне захворювання-лейкоз.

мир тв