Здоров'я

Молода мама з Кропивницького потребує допомоги для пересадки кісткового мозку

Опубліковано . в Здоров'я

Анна Гернич з Кропивницького кілька років бореться з раком крові. Наразі вердикт лікарів - необхідна пересадка кісткового мозку, яку в Україні не роблять.

Як мешканцям Кіровоградщини щепитись від дифтерії і правцю: алгоритм дій

Опубліковано . в Здоров'я

 

Наразі у медзакладах Кіровоградщини і у Кропивницького є безкоштовні щеплення проти дифтерії і правцю для дорослих. Чк і навіщо щеплюватись, розказують у МОЗ.

До якого віку продовжувати грудне вигодовування: рекомендації ВООЗ

Опубліковано . в Здоров'я

Згідно з рекомендаціями ВООЗ, дитину потрібно починати годувати грудним молоком з першої години від народження і дотримуватись виключно грудного вигодовування протягом щонайменше півроку, повідомляє Центр громадського здоров'я.

Медзаклади Кіровоградщини отримали майже 1 500 експрес-тестів для діагностики ВІЛ

Опубліковано . в Здоров'я

 

БО «100 відсотків життя. Кропивницький» в якості благодійної допомоги протягом І кварталу 2019 року передали експрес-тести для діагностики ВІЛ-інфекції медичним закладам Кіровоградщини.

У Кропивницькому пропонують створити програму із раннього виявлення онкохвороб

Опубліковано . в Здоров'я

Зареєстровано електронну петицію, в якій міську раду Кропивницького просять розробити програму профілактики та раннього виявлення онкологічної патології.

Кропивничани зможуть безкоштовно пройти тестування на гепатит С

Опубліковано . в Здоров'я

27 липня у Кропивницькому відбудеться інформаційно-просвітницька акція з нагоди Всесвітнього дня боротьби з вірусними гепатитами, який традиційно відзначається у всьому світі щороку 28 липня.

мир тв