Життя

Жайворонки, сови, голуби: як біоритми людини впливають на робочий графік

Опубліковано . в Життя

Світ знає таких відомих «жайворонків», як Маргарет Тетчер, Джордж Буш, Наполеон Бонапарт, Ернест Хемінгуей, Анна Вінтур. Не менш відомими є «сови» — Чарльз Дарвін, Вінстон Черчилль, Марсель Пруст, Том Лехман. Майже кожен з нас може зарахувати себе до якогось із типів, виходячи з особливостей свого біологічного ритму, – до жайворонків, сов, голубів.

Як навчити дитину правильно поводитись із собаками

Опубліковано . в Життя

Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області нагадує про правила спілкування дітей із тваринами, аби бепеці малюка нічого не загрожувало.

Що робити якщо відчули запах газу в приміщенні

Опубліковано . в Життя

Попри очевидну користь використання газу в побуті, порушення правил безпеки користування ним може призвести до небезпечних наслідків. Про правила безпечного поводження із газовими приладами та дії в разі виникнення надзвичайних ситуацій інформує Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області.

Як зрозуміти, чи варто змінити місце роботи

Опубліковано . в Життя

Кожен може знаходити в своїй роботі безліч «плюсів» і «мінусів». Бувають періоди абсолютного щастя й задоволеності, а трапляються етапи, коли все навпаки. Але як вчасно зрозуміти, що настала не «чорна» смуга в кар’єрі, а просто прийшов час приймати кардинальні рішення і шукати щось нове, щось краще? Про це — в новому матеріалі Міжнародного кадрового порталу hh.ua

Хто і чому найчастіше стикається з дискримінацією за віком

Опубліковано . в Життя

Понад 50% опитаних упевнені, що на українському ринку праці гостро стоїть питання вікової
дискримінації. Респонденти зазначили, що вікові рамки найчастіше стосуються адміністративного персоналу: секретарів, офіс-менеджерів, операторів ПК, водіїв і кур’єрів.

Як замовити індивідуальний номерний знак для авто

Опубліковано . в Життя

Для замовлення індивідуального номерного знака власник транспортного засобу або уповноважена ним особа має звернутись до найближчого територіального сервісного центру МВС або Головного сервісного центру МВС.

Плівка для басейну: захист води від випаровування, охолодження і падаючого сміття

Опубліковано . в Життя

Теплозберігаюча плівка забезпечить підтримку температурного режиму і запобігає випаровуванню води в вуличних і критих резервуарах. Експерти «Акваполіса» розкажуть про характеристики, якими володіє дане ізоляційне покриття. А також про те, яку плівку вибрати для басейну і як її правильно використовувати.

Як правильно харчуватися взимку, щоб зміцнити імунітет

Опубліковано . в Життя

Зимовий раціон істотно відрізняється від літнього, коли є багато свіжих овочів, фруктів і зелені . Інша ситуація — узимку. Тому навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області підготував рекомендації, щодо здорового харчування в холодну пору року.

Чи є різниця, який папір купувати для принтера

Опубліковано . в Життя

В інструкції до принтера присутній обов'язковий пункт - рекомендації по вибору паперу. Виробники вказують цілий список параметрів - від щільності і відсотка вмісту вологи до розмірів і типів покриття. Чи варто строго дотримуватися цих рекомендацій?

Як поводитися в разі виявлення вибухівки

Опубліковано . в Життя

Однією із серйозних загроз сучасного суспільства є тероризм. Найчастіше терористичні акти пов’язані з вибухами. Вибухонебезпечні пристрої зловмисники переважно розміщують у місцях великого скупчення людей: у громадському транспорті, супермаркетах, кінотеатрах, стадіонах, в установах, на підприємствах тощо. Зважаючи на це, у Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області нагадують про правила поводження із підозрілими предметами, що можуть виявитися вибухонебезпечними.

Які знижки очікувати українцям перед Днем закоханих?

Опубліковано . в Життя

Десятки торгових центрів та сотні онлайн-магазинів вже готові до найромантичнішої події року – дня святого Валентина, який закохані по всьому світу традиційно відзначають 14 лютого.

Готуємо вдома галети з куркою та гарбузом (ВІДЕО)

Опубліковано . в Життя

Автор першої непрофесійної кулінарної школи у Кропивницькому Галина Артеменко у курсі "Проста домашня випічка" сьогодні розповість як приготувати галети з куркою, гарбузом та спеціями карі.

Чоловік у декреті: чи готові українці до такого явища

Опубліковано . в Життя

Дві третини українок виходять із декретної відпустки раніше досягнення дитиною трирічного
віку. Своє рішення пояснюють тим, що перебувати довше поруч із малям не дозволяє матеріальне становище сім’ї. Хто сидить із малюком, доки мама на роботі, та як українці ставляться до чоловіків у декретній відпустці, дізнавався Міжнародний кадровий портал hh.ua.

мир тв