Життя

Житло для відпустки: як не потрапити на гачок квартирного шахрая

Опубліковано . в Життя

 

Погодьтеся, у відпустці хочеться з одного боку потішити себе всім найкращим, а з іншого – не залишитися після її закінчення зовсім без грошей. Тому українці, плануючи поїздку на море, нерідко віддають перевагу зніманню житла у приватних орендодавців. Це і дешевше, і нерідко комфортніше, ніж жити в тому ж готелі.  На жаль, попри суворий контроль, серед них все ж трапляються оголошення шахраїв недобросовісних користувачів. Але є і хороша новина – такі пропозиції цілком можна розпізнати і відсіяти. 

Як уникнути лиха під час відпочинку на річці

Опубліковано . в Життя

Літо - пора року, коли найбільш популярний відпочинок на воді. Однак, в цей період не варто забувати і про дотримання правил поведінки, аби уникнути неприємних наслідків для себе та близьких. Тому навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області нагадує громадянам, яких правил варто дотримуватися, аби відпочинок був безпечним.

Подружжя з Кропивницького перетворили занедбаний причіп на мото-хатину в українському стилі (ФОТО)

Опубліковано . в Життя

 Фотограф з Кропивницького Олександр Козловський разом зі своєю дружиною Ольгою зробили із старого занедбаного причіпа з дахом незвичну мото-хатину в українському стилі. Стіну оновленої хатини тепер прикрашає український орнамент, козак Мамай у вишиванці  та вірш Сосюри.

Які причини професійно-емоційного вигорання українців

Опубліковано . в Життя

Більше половини українців відчувають емоційне вигорання. Про причини та наслідки емоційного вигорання українців йдеться у новому дослідженні Міжнародного кадрового порталу hh.ua.

Як поводитися під час урагану

Опубліковано . в Життя

Ураган – це вітер великої руйнівної сили і значної тривалості, швидкість якого понад 29 м/сек. Оцінюють силу вітру в балах згідно зі шкалою Бофорта.

Що не можна робити під час грози

Опубліковано . в Життя

З приходом весни очікуємо і на перші весняні грози. Проте не варто забувати, що блискавка є одним з небезпечних природних явищ.

мир тв