Життя

Як поводитися під час урагану

Опубліковано . в Життя

Ураган – це вітер великої руйнівної сили і значної тривалості, швидкість якого понад 29 м/сек. Оцінюють силу вітру в балах згідно зі шкалою Бофорта.

Що не можна робити під час грози

Опубліковано . в Життя

З приходом весни очікуємо і на перші весняні грози. Проте не варто забувати, що блискавка є одним з небезпечних природних явищ.

Жайворонки, сови, голуби: як біоритми людини впливають на робочий графік

Опубліковано . в Життя

Світ знає таких відомих «жайворонків», як Маргарет Тетчер, Джордж Буш, Наполеон Бонапарт, Ернест Хемінгуей, Анна Вінтур. Не менш відомими є «сови» — Чарльз Дарвін, Вінстон Черчилль, Марсель Пруст, Том Лехман. Майже кожен з нас може зарахувати себе до якогось із типів, виходячи з особливостей свого біологічного ритму, – до жайворонків, сов, голубів.

Як навчити дитину правильно поводитись із собаками

Опубліковано . в Життя

Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області нагадує про правила спілкування дітей із тваринами, аби бепеці малюка нічого не загрожувало.

Що робити якщо відчули запах газу в приміщенні

Опубліковано . в Життя

Попри очевидну користь використання газу в побуті, порушення правил безпеки користування ним може призвести до небезпечних наслідків. Про правила безпечного поводження із газовими приладами та дії в разі виникнення надзвичайних ситуацій інформує Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області.

Як зрозуміти, чи варто змінити місце роботи

Опубліковано . в Життя

Кожен може знаходити в своїй роботі безліч «плюсів» і «мінусів». Бувають періоди абсолютного щастя й задоволеності, а трапляються етапи, коли все навпаки. Але як вчасно зрозуміти, що настала не «чорна» смуга в кар’єрі, а просто прийшов час приймати кардинальні рішення і шукати щось нове, щось краще? Про це — в новому матеріалі Міжнародного кадрового порталу hh.ua

Хто і чому найчастіше стикається з дискримінацією за віком

Опубліковано . в Життя

Понад 50% опитаних упевнені, що на українському ринку праці гостро стоїть питання вікової
дискримінації. Респонденти зазначили, що вікові рамки найчастіше стосуються адміністративного персоналу: секретарів, офіс-менеджерів, операторів ПК, водіїв і кур’єрів.

Як замовити індивідуальний номерний знак для авто

Опубліковано . в Життя

Для замовлення індивідуального номерного знака власник транспортного засобу або уповноважена ним особа має звернутись до найближчого територіального сервісного центру МВС або Головного сервісного центру МВС.

Плівка для басейну: захист води від випаровування, охолодження і падаючого сміття

Опубліковано . в Життя

Теплозберігаюча плівка забезпечить підтримку температурного режиму і запобігає випаровуванню води в вуличних і критих резервуарах. Експерти «Акваполіса» розкажуть про характеристики, якими володіє дане ізоляційне покриття. А також про те, яку плівку вибрати для басейну і як її правильно використовувати.

Як правильно харчуватися взимку, щоб зміцнити імунітет

Опубліковано . в Життя

Зимовий раціон істотно відрізняється від літнього, коли є багато свіжих овочів, фруктів і зелені . Інша ситуація — узимку. Тому навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області підготував рекомендації, щодо здорового харчування в холодну пору року.

мир тв