Життя

«Різдвяний арсенал» творчості і подарунків: ТОП-10 пропозицій (ФОТО)

. 5135

З 19 по 21 грудня у Мистецькому Арсеналі у Києві відбувся ярмарок Різдвяний арсенал.

Вперше захід минулого формату відбувся минулого року, проте належного розголосу, як наприклад «Книжовий арсенал», не набув. Це і не дивно. Події в країні цьому не сприяли.

Зараз також на часі допомога війську, а не сувенірні витребеньки. Проте, щоб не з’їхати з глузду, поміж геть невеселими новинами людям все ж, часом треба вирватись хоч на кілька годин на світле і радісне свято, якого в житті не вистачає. До того ж, це змога і дітей розважити, і з українськими виробниками і майстрами познайомитись, і, звичайно, подарунки придбати.

Що ж, приїхавши із Кіровограді до столиці на вході нас чекало хамство касирів і охоронців арт-закладу. А от всередині… дітей чекали численні і безкоштовні забавки і майстер-класи, дорослих – велетенське поле для фантазії у виборі подарунків.

Описати все побачене і красиве складно. Тому на всі красоти пропонуємо дивитись на фото, а ми розкажемо про кілька майстерень, що припали до душі саме нам.

1. SkySwallowKiev майстерня, яка пропонує деревинні заготовки на будь кий смак. Серед відвідувачів ярмарку як гарячі пиріжки розлітались заготовки для магнітів і ялинкових прикрас вирізані з фанери, в нанесеним випаленим малюнком. Краса цих виробів не лише в їх натуральності, а й в тому, що пізніше ви зможете гуашшю або акрилом розмалювати їх разом з дітьми. Такий новорічних прикрас більше ні в кого не буде.

2. Авторська кераміка від Марини Курукчи. Кримсько-татарська кераміка її роботи не лише енергетична, неймовірно красива і невагома. Авторка залюбки розкаже вам про кожен символ зображений на її посуді.
Цікаво, що і стилістично роботи відрізняються на вигляд: тут і полив’яна тонка і легка кераміка, і добре пропечені глиняні вироби з візерунками. На будь-який смак.

3. Майстерня-магазин 4HappyPeople. В арсеналі крамниці іграшки, забавки, листівки ручної роботи, також чудові серветки, скатертини, прихватки, постільна білизна з натурального льону. Щоправда, на деякі товари на сайті ціни майже вдвічі вищі ніж на ярмарку.

4. Крамничка VillaDecorKiev. Описати їх товар складно. Тут усе що потрібне фанатам Різдвяних свят в американському стилі: тематичний посуд, дзвіночки, які наче щойно зняли з оленів Санти, деревинні стилізовані прикраси, підсвічники. Суцільна радість.

5. Майстерня Одягни ялинку у вишиванку. Чудова цьогорічна ініціатива, яка, сподіваємось, буде користуватись популярністю. Зрештою, тут можна підгледіти ідеї і зробити подібну прикрасу власноруч.

6. Магазин приємних покупок SolyAnka. Це і валяні іграшки, і неймовірні обручі для волосся, тільди і інші приємні дрібнички. Можливо, вони нічим і не особливі, проте, глянувши на їх речі неможливо не розчулитись.

7. Tsypashop - це прекрасні екологічні вироби з картону. Окрім дрібничок, які можна розмалювати там є неймовірні еко-коники: коники качалки з товстого картону, які можна до всього ще й розмалювати власноруч, а служити вашій малечі вони будуть не менше ніж дерев’янні.

8. Анаіс Прованс – магазин для тих, хто фанатіє від затишку і стилю «прованс». Тут є все-все, щоб ваш дім перетворився на куточок Франції.

9. Грузинські прикраси зі срібла емаллю Мінанкарі. Вироби авторські, вишукані, неймовірні. На будь-який смак, але не на будь-який гаманець. Найдешевше кулони - від 300 гривень . Якщо ще торік пару сережок можна було купити від 450 гривень, то зараз щоб не морочити собі голову просто ставлять ціну в доларах. Дешевше 35 доларів сережок тут не знайдете.

10. Ідея подарунків-емоцій від Bodo. Чесно, такий вид послуг застав нас не на ярмарок, а поблизу станції метро, але від того менш вартісною не стала. Зрештою, варто пам’ятати, що подарунок не завжди треба поставити на полицю чи з’їсти. Прогулянка на конях, урок дайвінгу, майстер-клас із гончарного мистецтва може бути незабутнім подарунком

Анастасія Дзюбак

Фото Валентини Онищенко

Поширюйте

Коментуйте


Реклама