Життя

ТОП-10 товарів для кухні українського виробництва: вигідно і патріотично (ФОТО)

. 30509

Україну захопив патріотичний бум. Проте, бути патріотом це не лише жовто-блакитна символіка чи виконання гімну. Це не лише відмова від російських товарів, а й підтримка українською продукції.


Пропонуємо вам підбірку української продукції для кухні від українських виробників.

 

Якщо у підборі посуду і декору для кухні ви орієнтувались зазвичай на посуд німецьких, австрійських чи італійських марок, зі зростанням євро дорогий посуд став просто космічно дорогим.

Тому, підтримати українське вигідно і для гаманця покупця, і для розвитку товаровиробників.

1. Якісний чавунний посуд: сотейники, каструлі, сковороди, воки пропонує українцям ТМ «Берліка». Тут навіть немає, що додати: перевірена класика особливо незамінна для тих, хто любить готувати на природі.

2. Сковороди з керамічним або алюмінієвим покриттям, чавунний посуд пропонує фірма «Біол». Посуд і красивий, і якісний. Пропонуються також сковороди зі з’ємними ручками, що розширює функціональність: хочеш в духовці чи печі запікай, хочеш – зручно використовуй на плиті. Тут ви зможете знайти найпростіші пароварки і скороварки. Фірма, про яку більшість українських любителів кулінарії і не знали, цього річ о речі святкує 15 років від заснування.

3. Якісні форми для випічки виробляють на Львівщині, а пропонують придбати ось тут. Невелика майстерня виробляє нержавіючі і воронені форми: у них не містися тефлону та інших шкідливих речовин, все максимально натурально. Хоча на сайті пропозиція не надто широка, але майстри готові виготовити будь-що на ваше замовлення. Великий «плюс» - якісний товстий метал. При правильному використанні форма служитиме вам десятиліттями.

4. Дніпропетровська фірма «Спутник» пропонує ножі з нержавіючої сталі. Серія побутових ножів представлена 32 видами: їх можна придбати як поштучно, так і комплектами з деревинною підставкою. Лезо може бути як звичайне, так і з принтом для тих, хто крім якості цінує естетику.

5. «Новомосковський посуд» пропонує широкий ряд емальованого посуду. Така продукція підійде і любителям ретро (тут є каструльки і мисочки в квіточку, які кожен пам’ятає з дитинства) і тим хто шукає, щось більш сучасне (наприклад, емальований посуд зі скляними кришками )

6. Запорізький комбінат пропонує 60 найменувань посуду із нержавіючої сталі. Кастрюлі від звичайних побутових з потовщеним дном, до промислових – літрів так на 80. І ціна радує. Для прикладу, маслянка із нержавійки як дві краплі води схожа на аналогічну фірми Бергоф коштує 54 гривні замість 260 грн.

7. «Бережанське скло» пропонує бокали склянки і іншу скляну радість за копійки, якщо навіть порівняти із польськими аналогами з магазинів.

8. Якщо ви фанат кераміки, то марки  «Покутська кераміка» і «Добра глина» саме для вас. Тут і традиційні орнаменти, і сучасна обробка. Вибрати є що.

9. Можете навіть придбати для кухні посуд з дерева. Ручна робота, екологічний матеріал і широкий вибір.

10.  І про декор. Скатертини, подушки на стільці, скатетини і прихватки з натуральних тканим пропонує ТМ «Прованс».

Підготувала Анастасія Дзюбак

Поширюйте

Коментуйте


Реклама